Dar nematyta Rusnė

Tik viena diena dviračiais – ir mes atskleisime jums tikrąjį Rusnės veidą. Palydėsime į gražiausius salos kampelius, kur užklysta retas žmogus, bet paukštis – svečias gausus. Stebėsime juos su profesionaliu ornitologu, kuris lydės visą maršrutą, aplankysime retų ir saugomų juodųjų žuvėdrų koloniją.

Nepraleiskite progos pasileisti per pievų platybes, paklaidžiot palei tankų upių tinklą, aplankyt saloje įsikūrusį miestelį ir tris jo kaimus, paragaut vietos produkcijos ir pagaut Rusnės dvasią. Maršruto ilgis – apie 25 km.

Ką pamatysite:  Peterso tilto liekanos, K. Banio etnografinė sodyba – muziejus, kabantis tiltas, Skirvytės upė, Pakalnės upė, Vorusnės upė, Skatulės upė, Bevardis upelis, Naikupės upė, Šmulžiogis, Smailiažiogis, Kalnupžiogis, Pelintakis, Katulės žiogis, Vorusnės siurblinė, Naikupės siurblinė, Uostadvario bokštelis, vandens kėlimo stotis, švyturys, paukščių stebėjimai.

 

Rekomendacijos: su savimi turėti – apdangalą ant galvos, purškalą nuo uodų ir erkių, patogią aprangą su kelnėmis, šortai nerekomenduojami, nes einant į pievas, žolės pjauna odą (važiuojant bus ruožų, kur žolė gali kabintis į kojas), vandens atsigerti, esant lietui – lietui atsparią aprangą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: gido paslaugos.

Papildomai galime pasiūlyti: dviračius, pietus, pikniką, lankomi objektai.

Pasiūlymą galime koreguoti pagal individualius poreikius.

Kelionės kaina:

20 žm. grupė –nuo 10  €/asm.
30 žm. grupė –nuo 8  €/asm.
40 žm. grupė –nuo 6  €/ asm.
50 žm. grupė –nuo 5  €/asm.

užliejamos pievos