Aktyvaus laisvalaikio stovykla ,,Dragūnas HappyKids”

280,00

Aprašymas

Datos:

2023-06-025/2023-06-30.

2023-07-02/2023-07-07.

2023-07-23/2023-07-28.

2023-07-30/2023-08-04.

Kaina 280 Eur.

Jau 7-ta vasara, kai vaikams galime pasiūliti nepamirštamus įspudžius visam gyvenimui.

Nauji atradimai, pramogos, nuotykiai, diskoteka po atviru dangumi, žaidimai, įvairios sporto rūšys, laužas gamtos apsuptyje bei pripučiamos pramogos vaiko aktyviam laisvalaikiui !

Su šiomis atrakcijomis ir dar daugiau jų, kviečiame vaikus ir jaunimą į aktyvaus laisvalaikio ,,Dragūnas HappyKids” stovyklą, vyksiančią jaukioje kaimo turizmo sodyboje ,,Gribždė”.

Kas laukia jaunuolių ?

Mūsų tikslas – sveikas, aktyvus, kūrybingas ir edukacinis laiko praleidimas ir visapusiškas tobulėjimas bei poilsis.

Viena iš šių metu naujienų, tai renginių organizatorius – ,,Geri visada”. Pasiėmęs savo žaidimus, užkurs tikrą pramogų zoną, su daugybę juoko bei komandiniu darbu, vaikai varžysis tarpusavyje, o vakaro desertui jaunimo lauks diskoteka su profesionaliu didžejumi ,,DJ Endriu”.

Visų vaikų mylimas Oswa HD, praves vaikams parkūro bei akrobatikos užsiemimus, žinoma kiekvienam pagal fizines galimybes, o jei kažkuri veikla nepatiks ar vaikas nenorės vygdyti šios ar kitos veiklos? Nieko tokio, stengsimes jį užimti Jam malonia veikla!

Kaip gi mes be vakarėlio?

Kaip gi mes be pripučiamų burbulų, vaikams jie visada palieką nepamirštamą įspūdį!

Be renginių organizatoriaus bei Diskotekos su profesionaliu didzėjumi ,,DJ Endrio”turėsime ir savo mylimą Havalų vakarėlį, kur netrūks skanaus bei spalvoto maisto ir pramogų !

Kiek jaunesnių jaunuolių lauks eksperimentų vakarėlis su pedagoge-Karolina, o kiek vyresnės mergaitės turės galimybę susikurti kvepalų eskizą su baigusia ir įgijusią botaninės parfumerijos diplomą – Monika.

Aktyvus laisvalaikis bei sportas:

Mumis aplankys jau vaikams pažystami, puikūs treneriai, tai- paplūdimio teniso bei tinklinio profesionalai, Aistė bei Laurynas. O kadangi turėsime ir teniso kortus, vaikai gales asmeniškai susipažinti ir su teniso malonumais !

Taip pat, vaikai  bus supažindinti arba labiau pagilins žinias apie kvėpavimą, praktikos metu mes stengsimės kuo labiau atsipalaiduoti bei geriau jaustis.

Kas pas mus dalyvauja nepirmus metus, žino, kad stovykla pasižymi maloniu universalumu, bei skirtinga veikla, tad ši stovykla, tiks bet kokio tipo vaikams !

Daugybę sporto varžybų ir rungčių, skirtingos sporo šakos, įvairūs lauko žaidimai bei įtraukiantys stalo žaidimai, biliardas, stalo futbolas, oro ritulys, stalo tenisas , dėlionės, tam turėsime atskiras patalpas, tad betkokiu oru vaikai bus maloniai užimti .

O ar mėgstate putų šou? Geri dalykai turi kartotis metai iš metų!

Vaikai galės mėgautis pirtimi bei burbuline vonia.

Galime vardint ir vardint, bet gal tiesiog užteks peržiūrėti praėjusių stovyklų akimirkas ?

Vieta

Gribžės sodyba kuriama jau daugiau nei 10 metų. 7 ha teritorijoje aplink 1,3 ha tvenkinį, idealiai pritaikyta mūsų organizuojamai vaikų stovyklai. Atskiras futbolo stadionas, teniso, tinklinio bei paplūdimio teniso aikštynai. Teritorijoje, organizuosime įvairias rungtis, žaidimus, pūsim pripučiamus batutus, rengsim ir statyti kitus įrenginius. Pastatyta scena, kuri visiškai paruošta rengti koncertus, renginius bei diskotekas, daugybę vietos pramogaut ir vygdyti įvairiausią mūsų stovyklos veiklą!

O gal tiesiog vaikas nori tuo pačiu ir pailsėt? Sodyba tinka ir tam!

Vandenuką išnaudosime netik maudynėms, vaikų lauks Irklentės, dar kitaip vadinamais ,,Supais”, bei pasinaudosime papildoma vandenlenčių sporto trasa , daugiau apie juos www.wakevillage.lt 

Žinoma saugumas bei papildomas dėmesys garantuotas!

Į kaina įskaičiuotas maitinimas, 4-is kartus dienoje, nakvynė, stovyklos programa ir kitos pramogos.

 

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės telefonu: 868839447, elektroniniu paštu: info@upaite.lt.

Stovyklos organizatorius: Paulius Dragūnas.

Kelionių agentūra „Upaitė“ parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Aktyvaus laisvalaikio stovykla ,,Dragūnas HappyKids””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!