GATVĖS ŠOKIŲ, SPORTO IR KŪRYBIŠKIMO STOVYKLA

350,00

Aprašymas

Stovyklos trukmė: 6 dienos (5 naktys)

Stovyklautojų amžius: 8 -18m.

Stovyklautojų grupė: 10 – 25 vaikų.

Stovykloje laukiami visi – ir lankę šokius, ir pradedančius ir berniukai ir mergaitės

Stovykla vyksta netoli Druskininkų miesto 

Kaina: 350 eurų

Stovyklos data: 2022.07.17 – 07.22

    Sujungus „Aktyvaus stovyklavimo“ ir šokių trenerių komandų patirtį ir iniciatyvą , gimė ši puiki vasaros vaikų ir jaunimo – Gatvės šokių, sporto ir kūrybiškumo stovykla“. Stovyklos tikslas – šok, sportuok, kurk.

STOVYKLOS PROGRAMA

EDUKACINĖ PROGRAMA – stovyklautojai bus supažindinami su gatvės šokių kultūra, skirtingais šokių stiliais -, Hip-hop, Breikas, Show dance, Hause ir kitais. Praktika ir teorinėmis žiniomis užtvirtinsime visą stovyklautojų laiką. 

ŠOKIŲ PROGRAMA – kiekvieną dieną mokysimės įvairių gatvės šokių stilių, atitinkamas bus ir sportinis pasiruošimas: mankštos, apšilimo pratimai, tempimo pratimai, pasiplaukiojimas ežere su irklentėmis. Daugiausiai dėmesio skirsime „Hip -hop” šokių stiliui. 

Hip-hop istorija prasidėjo 1960-aisiais Niujorke, pietų Bronkse. Žodžio “hip-hop” tada dar nebuvo, jį po penkerių metų sugalvojo DJ Afrika Bambaata, kai ūgtelėjusiai kultūrai jau reikėjo bendro pavadinimo. Šiandieniniame pasaulyje šis šokio stilius taip pat, nepraradęs savo populiarumo tiek jaunimo tarpe, tiek tarp senųjų šokėjų. Tad, šioje stovykloje vaikai ir jaunimas turės progą ir galimybę, iš arčiau, susipažins su Hip-hop’o kultūra ne vien iš teorinės pusės, bet ir patys pajausti šio stiliaus savitumą iš praktinės pusės. Trumpos, bet išsamios teorinės paskaitėlės supažindins su Hip-hop’o istorija, reikšme, pasaulinio lygio geriausiais šokėjais ir konkursais. O praktinės pamokėlės supažindins su pagrindiniais šio stiliaus judesiais, kuriuos sujungsime į trumpą choreografiją. 

SPORTINIAI ŽAIDIMAI – stovyklautojų lauks irklentės, įvairios rungčių varžybos, karaoke vakarai, bei kitos aktyvios veiklos. 

KŪRYBIŠKUMAS – stovyklos programoje laukia įvairūs kūrybiškumo lavinimo, savęs pažinimo žaidimai, muzikinio klipo filmavimas, kitos smagios bei mąstymą ir kūrybiškumą skatinančios užduotys. Šokėjai ir šokėjos, patys pabus instruktoriais ir pravesti kelis šokius ar veiklas kitiems stovyklautojams.

KITA PAPILDOMA VEIKLA –  orientaciniai žaidimai, žygiai gamtoje su užduotimis, pasirodymai, filmai, video ir nuotraukų peržiūra, nominacijos, prizai ir daugybė kitų smagių veiklų ir žaidimų.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

 • Populiariausi gatvės šokių šokių stiliai  
 • Edukacinės pamokos  -šokio kultūra, skirtingi šokių stiliai. 
 • Pamokos – judesio improvizacijos. 
 • Pasiplaukiojimas irklentėmis (saugos liemenės ir hidrokostiumai). Mankšta ir šokiai ant irklenčių;
 • Apgyvendinimas jaukiuose kambariuose su visais patogumais.
 • Maitinimas 4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, vakarienė ir naktipiečiai.
 • Žygiai ir kiti sportiniai užsiėmimai;
 • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.
 • Trenerių, stovyklos vadovų priežiūra. 
 • Apdovanojimai
 • Diplomai 
 • Stovyklos nuotraukos. 

APGYVENDINIMAS

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Vėjo malūnas“ (Lazdijų rajonas, Oktos k., Ežero g. 9). „Vėjo malūno“ sodybą supa miškas ir vaikų džiaugsmui nuosava pakrantė prie pat Serijo ežero.   

Vaikai gyvens apartamentuose po 2-3-4 vaikus kambariuose. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį. Yra dušai, tualetai ir bendra didelė erdvė, kurioje mes buriamės lietingomis dienomis. Joje vaikai galės leisti savo laisvą laiką, žiūrėti filmus ar žaisti stalo žaidimus.

Pačioje sodyboje įkurta profesionali virtuvė, kurioje bus gaminamas maistas pagal pateiktą ir suderintą valgiaraštį. 

MAITINIMAS: Maistą gamins virtuvės šefė. Vaikai maitinsis 4 kartus per dieną, pagal suderintą meniu. Pagal poreikius galimas ir vegetariškas maitinimas. Vaikai valgys: pusryčius, pietus, vakarienę ir naktipiečius. 

STOVYKLOS ADRESAS

„Vėjo malūnas“ Lazdijų rajonas, Oktos k., Ežero g. 9. Stovyklautojai apgyvendinami name su visais patogumais.

PASTABOS: Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA:

STOVYKLOS PRELIMINARI DIENOTVARKĖ

STOVYKLAUTOJO ATMINTINĖ

STOVYKLOS TAISYKLĖS

Stovyklos organizatorius: „Aktyvus stovyklavimas“.

Kelionių agentūra „Upaitė“ parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “GATVĖS ŠOKIŲ, SPORTO IR KŪRYBIŠKIMO STOVYKLA”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!