Jūrų skautai neskautams

Aprašymas

„Jūrų skautai neskautams“ stovyklos – tai savaitės nuotykis ir susipažinimas su jūrų skautais.

Jūrų skautai išsiskiria savo tradicijomis, programa ir patirtimi vandenyje. Mūsų stovyklose be bazinių skautiškų žinių, vaikus ruošiame saugiam susitikimui su vandeniu: susipažįstame su įvairiomis gelbėjimosi priemonėmis, plaustais ir baidarėmis.

Naudodami jau daugiau nei 100 metų gyvuojančią skautų metodiką bei patirtį vandenyje, žingsnis po žingsnio plečiame vaikų komforto zonos ribas ir patyrimą. Vaikai įgyja daugiau pasitikėjimo savimi, tampa savarankiškesni. Stovyklose kartu su 8–10 vaikų grupele visur dalyvauja bent vienas patyręs jūrų skautų vadovas.

Programos metu mokysimės statyti skautiškus įrenginius iš medžio ir virvių, įsirengsime namus gamtoje – pastovykles. Vaikai išmoks užsikurti laužą ir ant jo gamintis maistą, saugiai elgtis su įrankiais, nepasimesti kritinėse situacijose ir suteikti pirmąją pagalbą. Taip pat atskleisime ir orientavimosi gamtoje paslaptis – tačiau stovykloje geriau pažinsime ne tik mus supančią aplinką, bet ir save pačius.

Visą įgytą patirtį pritaikysime praktiškai konstruodami plaustus. Juos išbandysime stovykloje, o vėliau leisimės į tikrą vandens žygį upe. Stovyklautojų laukia dienos žygiai vandeniu ir sausuma, maisto gamyba lauko sąlygomis, šaudymas iš lankų ir kitos pramogos.

Taip atrodo nuotykių kupinas skautiškas pasaulis – su tradicijomis, legendomis, strateginiais ir komandiniais žaidimais, vakarine programa prie laužo ir kitomis skautiškomis staigmenomis.

Patirti šį gyvenimo nuotykį ir pasimatuoti skauto batus kviečiame ir tave.

STOVYKLOS DIENOTVARKĖ:

08:00 – Keliamės, mankšta, prausimasis
08:45 – Rikiuotė
09:00 – Pusryčiai
10:00 – RYTINĖ PROGRAMA
13:00 – Pietūs, poilsis, laikas grupelėse, maudymasis
15:00 – POPIETINĖ PROGRAMA
18:00 – Rikiuotė, vakarienė, poilsis, pasiruošimas vakaro programai
20:00 – VAKARINĖ PROGRAMA
22:00 – Naktipiečiai, dienos aptarimas prie laužo, pasiruošimas miegui
23:00 – Tyla

TOVYKLOS LAIKAS IR  VIETA:

2022 liepos 31d. – rugpjūčio 6 d. (Trakeliai, Birštono r.)

KAINA:

 • 250 Eur – vienam stovyklatojui

 • 235 Eur – registruojant grupę (4 ir daugiau)

 • 230 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos

PAPILDOMA INFORMACIJA:

 • Jei vaikui yra nustatytos sveikatos būklės, dėl kurių reikalinga riboti fizinį krūvį, stovyklos metu nuolat vartoti medikamentus, taikyti specialų maitinimą ir pan., reikalingas sveikatos pažymėjimas Tinka ta pati sveikatos pažyma, kurią kasmet pristatote į mokyklą Lietuvoje (forma 027-1a).
 • Į stovyklą atveža ir iš jos vaikus pasiima tėveliai (globėjai) stovyklos organizatorių numatytu laiku: į stovyklą vaikus reikia atvežti pirmą pamainos dieną tarp 10.00–12.00 val. Atvažiuoti pasiimti vaikų ir padėti jiems susitvarkyti reikia paskutinę pamainos dieną, nuo 10.00 val. O išvažiuoti iš stovyklos prašome po 12.00 val. vyksiančios stovyklos uždarymo rikiuotės, kurią maloniai kviečiame pasižiūrėti.
 • Kelionių agentūra „Upaitė“ parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.
 • ATMINTINĖ
 • SUTARTIS
 • SUTIKIMAS
 • SAUGOS IR SVEIKATOS INSTRUKCIJA
 • STOVYKLOS TAISYKLĖS

Stovyklos organizatorius: VŠĮ Vilniaus skautų centras.

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės telefonu: 868839447, elektroniniu paštu: info@upaite.lt.

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Jūrų skautai neskautams”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!