Tarptautinė nardymo stovykla vaikams

599,00

Aprašymas

Datos:

2023/07/10 – 2023/07/14

Kaina 599 Eur.

Amžius: 10-18 m.

Tai 5 dienos naujų potyrių ir įspūdžių, kurie nepaliks abejingo nei vieno. O gal tai taps jūsų nauju hobiu visam gyvenimui? Laiką leisime gražiausios gamtos apsuptyje – Žemaitijos Nacionaliniame parke. Na, o povandeninį pasaulį pažinsime viename gėliausių Lietuvoje – Platelių ežere. Stovyklos metu dalyviai pabaigs Atviro Vandens Naro Kursus (PADI Open Water Diver), taip pat išbandys povandeninę fotografiją, galės mėgautis aktyviomis laisvalaikio pramogomis: sportiniais žaidimais, žygiu dviračiais aplink Platelių ežerą, ekskursija po Žemaitijos Nacionalinį parką, aplankys muziejus, bičių ūkį ir kt. Įgiję PADI OWD naro sertifikatą dalyviai galės nardyti savarankiškai ir taps tarptautinės narų bendruomenės nariais.

Stovykloje su dalyviais dirbs profesionalūs nardymo instruktoriai, ETNO Language is the key stovyklų vadovai. ETNO Language is the key siūlo išskirtinę teisę sujungti nardymo pramogą su kalbų lavinimu.

Trenerė nekalba Lietuviškai, todėl bus priverstas dirbti ne tik tavo kūnas, bet ir smegenys. Studentai, mokiniai stovyklos metu negalės kalbėtis tarpusavyje Lietuvių kalba, kad dirbtų ne tik kūnas, bet ir smegenys (treneris skirs atsispaudimus ir pritūpimus pažeidus šią taisyklę). Treniruotės vyks: ENGL ir RU kalbomis. Stovykla – tarptautinė.

Stovyklautojams per penkias dienas siūlo įvaldyti:

Teorinė nardymo dalis ( 1 -2 val./d/ )

Nėrimas (1-2 k./d.)

Pasiruošimas „PADI“ egzamino laikymui ( 1 val./d.)

Pamaina:

10-12 studentų ( invidualus priėjimas prie kievkieno studento)

Grupės sudaromos pagal studentų nardymo lygį.

Į kainą įskaičiuota:

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

350 EUR vertės PADI OWD tarptautinis sertifikatas (įteikiamas įvykdžius visus nustatytus normatyvus), taip pat įskaičiuota – maitinimas 3 kartus per dieną, visos stovyklos veikloms reikalingos priemonės, giluminio nardymo įrangos nuoma, apgyvendinimas poilsio namuose, išlaidos papildomų veiklų metu.

Vieta

Plateliai

Nakvynės ir maitinimo vieta (maitinimas sudarytas pagal spec sporto rekomendacijas):

Viešbutis “Šienainis”

Studentai gyvens dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose

Ką svarbu pasiimti

Stovyklautojas turi pasiimti dviratį, kadangi sporto kompleksas yra įsikūręs toli nuo miesto centro, prie ežero, žaisti tinklinį bei į žygius vyksime dviračiais!

Pavakariai į kainą nėra įskaičiuoti, todėl, rekomenduojama pasiimti pavakarių davinį stovyklos periodui, grįžus po pilnos įspūdžių dienos pavakarius galės studentai pavalgyti savo kambariuose (Kambariuose yra šaldytuvas, virdulys – bendroje zonoje).

Papildoma informacija

Prieš atvykstant į stovyklą Jums bus atsiųsta detali stovyklos programa.

Į kainą neįskaičiuotas atvykimas ir paėmimas (pasitikimas autobusų stotyje bus organizuojamas kiekvienam studentui ir išlydėjimas atskiras).

Atsivežti saldumynai bei spalvoti gėrimai bus normuojami ir nebus leista valgyti po 18:00h.

E – įrenginiais stovyklos metu bus galima naudotis 30 min./d.

Sveikatos pažymos – nereikia.

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės telefonu: 868839447, elektroniniu paštu: info@upaite.lt.

Stovyklos organizatorius: Andrius Klimavičius.

Kelionių agentūra „Upaitė“ parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tarptautinė nardymo stovykla vaikams”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!