Skautai neskautams

Aprašymas

Skautai kviečia neskautus patirti gyvenimo nuotykį gamtoje!

Stovykloje veiksi kartu su savo bendraamžiais skautiškoje skiltyje: padedant vadovams pažinsi gamtos ir skautiškus ženklus, leisiesi į žygį, vakarais su naujais draugais prie laužo žaisi, dainuosi, vaidinsi. Kartu įsikursite savo pastovyklę: keli pagrindiniai mazgai, truputis kūrybiškumo ir komandinio darbo – ir štai, susikūrėte namus miške.

Programos įgyvendinimas paremtas pasaulyje pripažintu skautiškuoju metodu, jo elementai – mokymasis veikiant, mažų grupių sistema, gamtos pažinimas ir veikla joje, vadovo pavyzdys, asmeninio pažangumo sistema ir t.t.

Stovyklos veiklos organizuojamos pagal amžiaus grupes, tad kiekvienam dalyviui iššūkiai skiriami pagal jo patyrimą ir pasirengimą. Vaikai kurs savo simboliką, prisiims pareigų, planuos vakaro programos įgyvendinimą, priims sprendimus, drauge su patyrusiais vadovais aptars veiklų metu įgytas patirtis.

Aktyviųjų metodų pagalba vaikai ne tik susipažįsta su skautiška veikla bei išmoksta išgyvenimo gamtoje subtilybių, kartu jie domisi gimtojo krašto kultūra ir istorija, įgyja gyvenimiškų įgūdžių, dar geriau pažįsta save ir aplinką, susiranda naujų draugų.

Išskirtinis 2022 metų vasaros sezonas!

 

Naujasis sezonas reiškia naujuosius vasaros patyrimus. Šiais metais laukia net penki nuotykiai, kurie 9 dienas Skautai neskautams stovyklose! Kiekviena diena liks įsimintina, dėl savo tematikos, įvairių veiklų bei sukurtų prisiminimų!

 

 1. Pirmoji diena žada supažindinti dalyvius su gyvenamaja aplinka ir komanda, su kuria kartu patirs šį įsimintiną gyvenimo nuotykį.
 2. Antroji diena nukels dalyvius į kelionę laiku, kurioje jaunas dalyvis išmoks senųjų išgyvenimo įgūdžių bei liaudies žaidimų!
 3. Trečioji diena sustiprins RYŠĮ su gamta, naujaisiais draugais, vadovais, skirsime laiko komandiniams žaidimams, pabuvimui su savo mintimis bei savęs pajautimui. O vakare turėsime net 3 vakaro laužus ir stiprinsime tarpusavio ryšius.
 4. Istorijų ir pasakų dienoje dalyvius džiugins pasakų veikėjai ir unikali svečių programa. Vakare džiugins kino filmas su spragėsiais ir jaunesniesiems dalyviams vakarinė programa.
 5. Penktąją dieną dalyviai lavins mokslo žinias, nersis į įdomius eksperimentus bei sportinius iššūkius, kuriame išbandysime jų fizinį pajėgumą ir ugdysim gebėjimą blaiviai mąstyti. Vakaro metu mūsų lauks laužas, kurio programa bus skirta eksperimentams su ledu ir ugnimi. 
 6. Ekspedicijų diena, dalyviai dalyvaus tyriamąjame žygyje, kuriame stebės gamtos ypatumus, archeologinius pėdsakus. O vakaro laužus praleis atsipalaiduodami nuo dienos metu patirtų iššūkių.  
 7. Laimingąją septintąją dieną dalyviai nersis į įvairias išgyvenimo žaidynes, o vakare džiugiai puotaus susitaikymo puotoje. Ir vyriausius dalyvius džiugins paslaptingoji naktinė programa.
 8. Kultūrų dieną, sužinosime apie skirtingų kultūrų vaišes ir tradicijas. Dalyviai mėgausis mugės ypatumais, parduodamomis paslaugomis ir skanėstais. O vakare lauks DIDYSIS VAKARO LAUŽAS, kuris įspūdingai užbaigs visos vasaros nuotykį.
 9. Paskutiniąją stovyklos dieną gaila, tačiau turėsime atsisveikinti su stovykla. Tarsime ilgesingą sudie stovyklos draugams, vadovams ir namo dalyviai parsiveš nuostabius bei ilgai išliekančius prisiminimus. 

STOVYKLOS DIENOTVARKĖ:

08:00 – 09:00 Stovyklos kėlimasis, prausimasis, mankšta
09:00 – 09:45 Pusryčiai
09:45 – 10:00 Rikiuotė
10:00 – 13:00 Programa 1
13:00 – 14:03 Pietūs
14:30 – 15:00 Laisvas laikas
15:00 – 18:00 Programa 2
18:00 – 18.30 Laisvas laikas
18:30 – 19:00 Rikiuotė
19.00 – 20.00 Vakarienė
20:00 – 20.30 Laisvas laikas
20:30 – 22:00 Vakarinė programa (skautiškas laužas)
22:00 – 22:30 Naktipiečiai
22:30 – 23:00 Pasiruošimas miegui
23:00 – 08:00 Tyla

STOVYKLOS LAIKAS IR  VIETA:

 • 2022 birželio 24 d. – liepos 3 d.
  (Vilniaus apylinkės (Spenglo ežeras))
 • 2022 liepos 8-17 d.
  (Vilniaus apylinkės (Spenglo ežeras))
 • 2022 liepos 22-31 d.
  (Vilniaus apylinkės (Spenglo ežeras))
 • 2022 rugpjūčio 5-14 d.
  (Vilniaus apylinkės (Spenglo ežeras))
 • 2022 m. rugpjūčio 19–28 d.
  (Vilniaus apylinkės (Spenglo ežeras))

 

STOVYKLOS KAINA:

 • 310 Eur
 • 290 Eur – registruojant grupę (4 ir daugiau)
 • 280 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės telefonu: 868839447, elektroniniu paštu: info@upaite.lt.

Kelionių agentūra „Upaitė“ parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

Tikimės, pasinersite į šį vasaros nuotykį kartu su mumis ir parsivešite maloniausius prisiminimus 🙂 

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Skautai neskautams”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!