Šokių, sporto ir kūrybiškumo stovykla

350,00

Aprašymas

Stovyklos trukmė: 6 dienos (5 naktys)

Stovyklautojų amžius: 8 -16m.

Stovyklautojų grupė: 10 – 25 vaikų.

Stovykloje laukiami visi – ir lankę šokius, ir pradedančius ir berniukai ir mergaitės

Stovykla vyksta netoli Druskininkų miesto .

Kaina: 350 eurų

Stovyklos datos:

 1. 07.04 – 07.09
 2. 08.08 – 08.13

Sujungus „Aktyvaus stovyklavimo“ ir „Loud and Fit “ komandų patirtį ir iniciatyvą , gimė ši puiki vasaros vaikų ir jaunimo – „Šokių, sporto ir kūrybiškumo stovykla“. Stovyklos tikslas – šok, sportuok, kurk.

STOVYKLOS PROGRAMA:

SUSIPAŽINIMAS – stovyklos pradžioje grupelėse bus žaidžiami susipažinimo bei komandos formavimo žaidimai, kad vaikai atsipalaiduotų, susidraugautų ir puikiai jaustųsi tolimesnėse veiklose.

EDUKACINĖ PROGRAMA – stovyklautojai bus supažindinami su šokio kultūra, skirtingais šokių stiliais: šiuolaikiniai šokiai, Lotynų Amerikos šokiai – Salsa, Cumbia, Merengue, Reggaeton, Hip Hop, Afro, Braziliški šokiai, Bhangra (indiški šokiai), Pop ir daugybė kitų stilių, išbandys įvairių tautų šokių programas, darys įvarius pratimus, mokysis skirtingų judesių bei šokių technikų, išmoks patys jas atskirti.

ŠOKIŲ PROGRAMA – beveik kasdien stovyklautojai smaginsis energingose Zumba treniruotėse (šokių bei fitneso mišinys). Zumba treniruočių metu linksminamės, todėl nereikia dėti papildomų pastangų ar sunkiai plušti – šokam ir “taškomės” tarsi vakarėlyje, o išeinam šlapi ir laimingi. Treniruotės metu naudojamos gana paprastos choreografijos, kurias lengva sekti, todėl šokti gali visi! Užvedanti muzika, nereali energija, stipri pozityvumo banga ir daug juoko! Kiekviena treniruotė mums tarsi šventė!  Esant geriems orams, vaikai šoks vandenyje

SAVARANKIŠKA IŠRAIŠKA – vaikai patys kur įvairius šokius ir bendrą stovyklos choreografiją, dirbs grupelėse, filmuos įvairius video (atsižvelgiant į dabartines šiuolaikines tendencijas socialiniuose tinkluose – Tik tok, Reels, Youtube populiarūs šokiai ar smagūs vaizdeliai) , kurs pasirodymus ir mokysis judesio improvizacijos. 

SPORTINIAI ŽAIDIMAI – stovyklautojų lauks įvairios mankštelės, smagūs sportiniai iššūkiai, judrūs užsiėmimai bei žaidimai, estafetės bei linksmos komandinės varžybos.

KŪRYBIŠKUMAS – stovyklos programoje laukia įvairūs kūrybiškumo lavinimo, savęs pažinimo žaidimai, bei pasitikėjimo užduotys, muzikinio klipo filmavimas, kitos smagios bei mąstymą ir kūrybiškumą skatinančios užduotys. Norintys patys galės pabūti instruktoriais ir pravesti kelis šokius ar veiklas kitiems stovyklautojams.

KITA PRAMOGINĖ PROGRAMA – teminė diena, orientaciniai žaidimai, žygiai gamtoje su užduotimis, pasirodymai, filmai, video ir nuotraukų peržiūra, nominacijos, palinkėjimų bei prisiminimų vieni kitiems ruošimas, prizai ir daugybė kitų smagių veiklų ir žaidimų.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Populiariausi šokių stiliai: Zumba (šokių bei fitneso mišinys), šiuolaikiniai šokiai, Lotynų Amerikos šokiai – Salsa, Cumbia, Merengue, Reggaeton, Hip Hop, Afro, Braziliški šokiai, Bhangra (indiški šokiai), Pop ir daugybė kitų stilių. 
 • Edukacinės pamokos  -šokio kultūra, skirtingi šokių stiliai. 
 • Pamokos – judesio improvizacijos. 
 • Pasiplaukiojimas irklentėmis. Mankšta ir šokiai ant irklenčių;
 • Apgyvendinimas jaukiuose kambariuose su visais patogumais.
 • Maitinimas 4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, vakarienė ir naktipiečiai.
 • Žygiai ir kiti sportiniai užsiėmimai;
 • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.
 • Trenerių, stovyklos vadovų priežiūra. 
 • Apdovanojimai
 • Diplomai 
 • Stovyklos nuotraukos. 

APGYVENDINIMAS:

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Vėjo malūnas“ (Lazdijų rajonas, Oktos k., Ežero g. 9). „Vėjo malūno“ sodybą supa miškas ir vaikų džiaugsmui nuosava pakrantė prie pat Serijo ežero. 

Vaikai gyvens apartamentuose po 2-3-4 vaikus kambariuose. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį. Yra dušai, tualetai ir bendra didelė erdvė, kurioje mes buriamės lietingomis dienomis. Joje vaikai galės leisti savo laisvą laiką, žiūrėti filmus ar žaisti stalo žaidimus.

Pačioje sodyboje įkurta profesionali virtuvė, kurioje bus gaminamas maistas pagal pateiktą ir suderintą valgiaraštį. 

MAITINIMAS: Maistą gamins virtuvės šefė. Vaikai maitinsis 4 kartus per dieną, pagal suderintą meniu. Pagal poreikius galimas ir vegetariškas maitinimas. Vaikai valgys: pusryčius, pietus, vakarienę ir naktipiečius. 

STOVYKLOS ADRESAS:

„Vėjo malūnas“ Lazdijų rajonas, Oktos k., Ežero g. 9. Stovyklautojai apgyvendinami name su visais patogumais.

PASTABOS:

 • Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

STOVYKLOS PRELIMINARI DIENOTVARKĖ

STOVYKLAUTOJO ATMINTINĖ

STOVYKLOS TAISYKLĖS

TAISYKLĖS IR PREVENCIJOS PRIEMONĖS DĖL COVID-19

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės telefonu: 868839447, elektroniniu paštu: info@upaite.lt;

Stovyklos organizatorius: „Aktyvus stovyklavimas“.

Kelionių agentūra „Upaitė“ parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šokių, sporto ir kūrybiškumo stovykla”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!