Akcija!

STOVYKLA ISPANIJOJE „CALA LLEVADO“ VILNIUS – BARSELONA – VILNIUS (Lėktuvu)

721,05

Aprašymas

Kelionės dato ir kaina:

2022.08.03 – 2022.08.10

vietų yra

nuo 667.92 € 759.00 € -12 %

9 dienos / 8 naktys

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Pervežimas: Barselona – stovykla „Cala Llevado“ – Barselona.
 • 7 nakvynės su maitinimu (3 kartus per dieną) stovykloje.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Sportinė, kultūrinė, pramoginė stovyklos programa.
 • Grupės vadovo paslaugos (15-kai vaikų iki 16 m. skiriamas 1 lydintis vadovas).
 • Grupės vadovo – kuratoriaus paslaugos (stovykla grupei skiria 1 anglakalbį kuratorių).
 • Stovyklos animatorių – instruktorių paslaugos (anglų k.).
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas. 

 

 

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis: Vilnius- Barselona- Vilnius – apie 260 Eur (Ryanair/ Wizzair)

Keliautojai su savimi į lėktuvo saloną galės pasiimti tik mažą rankinę/krepšį, kurio dydis yra 40 x 20 x 25 cm).

 • Pirmenybinis įlaipinimas + rankinis bagažas (iki 10 kg., išmatavimai 55 x 40 x 20) – apie 13 Eur/į vieną pusę.
 • Registruotas bagažas iki 10 kg. (išmatavimai 55 x 40 x 20) – 26 Eur/į vieną pusę.

Registruotas bagažas iki 20 kg. (išmatavimai 119 x 119 x 81) – 36 Eur/į vieną pusę.

 • Išvyka į Barseloną – 20 Eur.

Pastabos

 • Išvykimas/grįžimas iš Vilniaus. 
 • Minimali stovyklautojų grupė – 10 asmenų.
 • Pirmos ir paskutinės dienos programa gali kisti, keičiantis skrydžių tvarkaraščiui. 
 • Stovyklos renginių ir išvykų grafikas gali kisti nežymiai kisti.
 • Vakariniai pramoginiai stovyklos renginiai nenurodyti konkrečiai, jie priklauso nuo kelionės datos ir bendro stovyklos renginių plano.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

 

 

Stovyklos programa:

Tarptautinė stovykla „CALA LLEVADO” įsikūrusi Viduržemio jūros pakrantėje Kosta Brava, šalia kurortinio Tossa de Maro miestelio. Dideliame pušyne įsikūrusiai stovyklai priklauso privatus paplūdimys, didelis baseinas su gaiviųjų gėrimų baru, futbolo, tinklinio, minigolfo, diskotekų aikštės. Čia ilsisi 12 – 19 metų vaikai ir jaunimas iš Italijos, Ispanijos, Prancūzijos, Vokietijos, Škotijos, Olandijos…
Stovyklautojai apgyvendinami 6-viečiuose mediniuose nameliuose. Kiekviename namelyje tualetas, dušas, mini šaldytuvas, virdulys, lauko terasa. Maitinimo tipas: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė – švediškas stalas. Valgiaraštyje – tradiciniai ispaniški ir Europos virtuvės patiekalai. Valgio metu pateikiama arbata, kakava, sultys, vanduo.

Gyvenimas stovykloje – tai aktyvus poilsis, pramogos, žaidimai ir draugystė su įvairių tautybių jaunimu. Stovyklos programoje: sportiniai žaidimai paplūdimyje ir baseine, nardymo pamokos, šaudymo iš lanko, alpinizmo pamokos, efektingas kliūčių ruožas, minigolfas, futbolas, krepšinis, stalo tenisas, orientavimosi miške varžybos, išvyka į Loret de Maro vandens pramogų parką, teminiai vakarai pagal išankstinį stovyklos renginių planą ir diskotekos po atviru dangumi (visi teminiai vakarai vyksta anglų kalba).

Su grupe dirba lydintis vadovas iš Lietuvos, stovyklos vadovas – grupės kuratorius (anglų k.). Sportinius – pramoginius renginius organizuoja stovyklos animatoriai – instruktoriai (anglų k.).

 

1 DIENA. *Skrydis: Vilnius – Barselona. Vykstate į stovyklą. Įsikuriate. Nakvynė.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Susipažinimas su stovykla ir jos apylinkėmis. Poilsis, maudynės baseine. Sportinė – pramoginė iškyla „Nuotykių turas”. Žygiuojate iki uolų apsuptos miško aikštelės, įveikiate kliūčių ruožą, mokotės šaudyti iš lanko, patyrę instruktoriai organizuoja alpinizmo, nusileidimo lynu pamokas. Pietūs. Trumpa siesta. Sportiniai žaidimai – varžybos stovyklos baseine. Vakarienė. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Naktinis pasisėdėjimas prie jūros – pasidalinimas dienos įspūdžiais. Nakvynė.

 

3 DIENA. Pusryčiai. Trekingas uolėtomis Kosta Brava pakrantėmis. Tai ne tik sportinis pasivaikščiojimas, grupės kuratorius supažindins su šių vietų augalija, atskleis kamštmedžių paslaptis, pamokys, kaip gamtoje išsiversti be vaistų, pasitelkiant tik gydomuosius augalus. Poilsis prie jūros. Pietūs. Trumpa siesta. Važinėjimo riedučiais pamokos. Pradedančiųjų riedutininkų varžybos. Minigolfo pamokos. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Nakvynė.

 

4 DIENA. Pusryčiai. Pietūs – sausas davinys. Visos dienos išvyka į Loret de Maro kurotą. Pramogos ir poilsis didžiausiame Europoje atvirame vandens atrakcionų parke „Waterworld“.
Pažintis su kurortu. Laisvas laikas, skirtas įsigyti mielų suvenyrų. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Nakvynė.

 

 

 

 

 

5 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Paplūdimio žaidimai. Nardymo pamokos (organizuoja stovyklos animatoriai – instruktoriai). Pietūs. Orientacinės varžybos miške „Išgyvenimo pamoka“. Poilsis prie baseino. Vakarienė. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Naktinis pasisėdėjimas prie jūros. Nakvynė.

 

6 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Masažo pamokos. Pietūs. Trumpa siesta. Sportinis – nuotykinis renginys „Kliūčių ruožas su paslaptimis ir siurprizais“. Poilsis prie baseino. Vakarienė. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Nakvynė.

 

7 DIENA. Pusryčiai. Miško keliuku keliaujame pėsčiomis iki Tosa de Maro. Tai viena gražiausių ir romantiškiausių miestelių Kosta Bravoje, garsėjantis auksiniu paplūdimiu ir senoviniu miestu – tvirtove, iškilusiu virš mažos įlankėlės. Ne veltui jis vadinamas Viduržemio jūros perlu, mėlynuoju rojumi. Tai kurortas, vis dar išlaikęs savitą stilių, kuris pastebimas senamiestyje, vadinamame „Vila Vella”. Senamiestis buvo pastatytas XII a. ir apjuostas tvirtove su trimis cilindriniais bokštais. Šie gynybiniai įtvirtinimai visam miestui suteikia didingumo. Nuo miesto į šią tvirtovę kyla specialiai turistams įrengti akmeniniai laiptai. Tai viena mėgstamiausių poilsiautojų pasivaikščiojimo vietų. Nuo aukštai iškilusios tvirtovės atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą ir miesto apylinkes. Pažintis su kurortu. Laisvas laikas pirkiniams ir suvenyrams. Maudynės jūroje. Grįžtate į stovyklą. Pietūs. Trumpa siesta. Poilsis prie baseino. Vakarienė. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Naktinis pasisėdėjimas prie jūros – atsisveikinimo naktis. Nakvynė.

 

8 DIENA. Pusryčiai. *Traukiniu vykstate į Barseloną. Barselona – tai labai judrus, šiuolaikiškas, antras pagal dydį Ispanijos miestas, turintis nemažą jūros uostą. Ekskursijos po Katalonijos sostinę metu apsilankysite įspūdingame senamiestyje, kuriame gausu viduramžių gotikos stiliaus pastatų ir bažnyčių. Lankysitės Kolumbo ir Ispanijos aikštėse, apžiūrėsite gotikinį kvartalą su katedra ir senoviniais karalių rūmais. Galėsite pasigėrėti Barselonos perlu – įžymiojo architekto A. Gaudi šedevru Šv. Šeimos bažnyčia (Sagrada Familia). Ji žavi didingumu ir yra neabejotinai tobuliausias garsiojo katalonų architekto darbas. Siūlome pasivaikščioti gražiausia ir judriausia pėsčiųjų gatve La Rambla, kuri tęsiasi nuo Kolumbo paminklo iki Katalonijos aikštės. Vakare grįžtate į stovyklą. Vakarienė ir nakvynė.

 

9 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pietūs. Poilsis prie baseino. Atsisveikinimas su naujais draugais. Vykstate į Barseloną. *Skrydis: Barselona – Vilnius.

 

 

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės telefonu: 868839447, elektroniniu paštu: info@upaite.lt;

Stovyklos organizatorius: kelionių organizatorius „Exrusus“.

Kelionių agentūra „Upaitė“ parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “STOVYKLA ISPANIJOJE „CALA LLEVADO“ VILNIUS – BARSELONA – VILNIUS (Lėktuvu)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!