Akcija!

STOVYKLA KROATIJOJE „EKLATA“ GRACAS – STOVYKLA KROATIJOJE – TROGIRAS – SPLITAS – KRKA NAC. PARKAS – ZADARAS (Autobusu)

812,25

Aprašymas

Kelionės datos ir kainos:

2022.07.09 – 2022.07.19

vietų yra

nuo 752.40 € 855.00 € -12 %

 11 dienų / 10 naktų

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose Čekijoje., Kroatijoje.
 • 7 nakvynės su maitinimu (3 kartus per dieną) stovykloje.
 • Lydinčiojo kelionės vadovo ir stovyklos vadovo paslaugos.
 • Animacinė stovyklos programa.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – Mokamos ekskursijos ir objektai. Turistas moka pats už visas mokamas ekskursijas ir mokamus objektus – apie 123 EUR.

Pastabos

 • Išvykimas iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

Tarptautinis vaikų ir jaunimo turizmo centras „Eklata“ yra įsikūręs idiliškame apartamentų komplekse Medena***(Medus) pietų Kroatijos pajūrio miestelyje Seget Donji.  Gyvenvietė yra palei gražų paplūdimį saugioje ir ramioje aplinkoje, apsupta pušynų ir tikros subtropinės augmenijos. Atstumas iki UNESCO saugomo miesto muziejaus Trogiro – 4 km, iki meno lobyno Splito – 25 km.

Stovyklautojai: 13 – 18 metų jaunuoliai iš Balkanų šalių, Lenkijos, Rumunijos, Italijos, Rusijos, Ukrainos, Prancūzijos, Vokietijos…Vienoje pamainoje būna apie 100 – 130 vaikų. Mūsų stovyklautojai nuo kelionės pradžios iki pabaigos vyksta lydimi dviejų vadovų. Stovykloje bendravimo kalba – anglų. Bendri renginiai taip pat vyksta anglų kalba. Mūsų vadaovai pasiruošę padėti vaikams, susidūriantiems su kalbiniais ar bendravimo sunkumais.

Stovyklautojai apgyvendinami jaukiuose dviaukščiuose nameliuose, kambariuose-apartamentuose: 3+1 (svetainė + miegamasis) arba 6+1 (svetainė + du miegamieji). Apartamentuose yra sanitariniai mazgai, mini virtuvėlė, televizorius, telefonas, oro kondicionierius ir bevielis internetas.

Stovyklos teritorijoje nėra kelių, tik pėsčiųjų maršrutai. Paplūdimys yra ilgas, akmenuotas ir smėlėtas, o šalia jų yra mažos natūralios uolėtos įlankos. Palei paplūdimį yra eilė kavinių, kuriose galėsite atsivėsinti esant dideliam karščiui.

Kurorte yra restoranas, mini prekyvietė, nauja didelė tartaninė daugiafunkcė sporto aikštelė (futbolas, tinklinis, krepšinis ir rankinis), paplūdimio tinklinio aikštelė, tinklu dengta aikštelė įvairiems žaidimams kamuoliu, stalo teniso kampelis ir diskotekų aikštelė vakaro pramogoms. Stovyklai priklauso ir pramoginė įranga: baidarės, irklentės, gelbėjimosi liemenės, šalmai, dviračiai, kamuoliai, lankai ir strėlės (šaudymas iš lanko) ir kt. Budintis medicinos punktas ir stovyklos apsauga – visą parą.

Animacinė programa: sporto turnyrai, paplūdimio animacinės programos; plaukiojimo baidarėmis, irklentėmis, šaudymo iš lanko, šratasvydžio pamokos; stalo tenisas, elektroninis smigis, dviračiai. Kiekvieną vakarą organizuojamas vakaro pramoginis renginys arba diskoteka. Stovyklos animatorių komanda yra atsakinga už saugumą ir rengia socialinę, sportinę – rekreacinę ir vakarinę animaciją bei pramoginius renginius.

 

Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė – švediško stalo principu. Pusryčių metu patiekiamos sultys, pietų ir vakaienės metu – gaivieji gėrimai, kompotas arba arbata.

1 DIENA. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, viktorinos, žaidimai ir konkursai. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Austrijos Alpes. Atvykstate į Štirijos provincijos sostinę Gracą. Turėdamas patį didžiausią ir gražiausią istorinį ansamblį Rytų Europoje, Gracas didžiuojasi savo praeitimi. Žengi miesto gatvelėmis ir matai viduramžių, renesanso ir baroko atspindžius, pasiduodi bažnyčių ir rūmų žavesiui, užsimiršti jaukiuose kampeliuose ir romantiškuose kiemuose. Graco senamiestis juk ne šiaip sau įrašytas į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Kelionė perAustrijos, Italijos Alpes, grožintis pusnyse skendinčiais Alpių kaimeliais, kloniuose šalčio sukaustytomis upėmis ir ežerais, snieguotomis kalnų viršūnėmis. Vakare atvykstame į viešbutį Kroatijoje. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į stovyklą „Eklata“. Įsikuriame. Pietūs. Pažintis su stovykla. Poilsis prie jūros. Vakarienė. Vakaro renginys. Nakvynė stovykloje.

4 DIENA. Pusryčiai. Sportiniai renginiai pagal stovyklos programą. Pietūs. Poilsis prie jūros. Vakarienė. Vakare, atslūgus kaitrai, vykstame pasigrožėti tipišku viduramžių miesteliu Trogiru. Miestelis įsikūręs salelėje, o su sausuma sujungtas tik nedideliu tiltuku. Ir čia jau prasideda įdomybės, nes tai mažiausias pasaulyje tiltas, jungiantis žemyninę šalies dalį su sala (Čiovo sala).  Kartais dėl šios priežasties Trogiras vadinamas „Venecijos miniatiūra“. Pamatysite Šv.Lauryno katedrą – vieną iš Dalmatijos meno viršūnių, XIV-XV a. rotušę, renesansinius Žemyno vartus, gotikinius Čipiko rūmus. Tačiau didžiausią malonumą suteiks ramus pasivaikščiojimas blizgančiu dolomitiniu grindiniu palmių krantine, pasipuošę žmonės, išėję pakvėpuoti gaiviu vakaro oru. Siauros miesto gatvelės, akmeniniai namai su sunkiais akmeniniais balkonais, aikštės ir alėjos – visas Trogiras yra saugomas UNESCO kaip vienas geriausiai išsilaikiusių viduramžių Europos miestų.

5 DIENA. Stovyklos renginiai pagal programą. Pietūs. Poilsis prie jūros. Vakarienė. Diskoteka. Nakvynė.

6 DIENA. Pusryčiai. Stovyklos renginiai pagal programą. Pietūs. Poilsis prie jūros. Vikrumo ir taiklumo turnyras „Eklata“ adrenalino parke*: linksmos estafetės, šratasvydis, šaudymas iš lanko,“taikliojo Džo“ konkursas, dažasvydis. Vakarienė. Vakaro renginys. Nakvynė.

 

7 DIENA. Pusryčiai. Sportiniai renginiai pagal stovyklos programą. Pietūs. Poilsis prie jūros. Ankstyva vakarienė. Vykstate pasigrožėti vakariniu Splitu. Tai svarbiausias ir bene judriausias Dalmatijos miestas, vienas aktyviausių Dalmatijos uostų. Ekskursija su vietiniu gidu: matysite: imperatoriaus mauzoliejų – dabartinę katedrą; baptisteriją – buvusią Jupiterio šventyklą; Tautos aikštę su XVa. rotuše. Splito žvaigždė sužibo tuomet, kai romėnų imperatorius Diokletianas nusprendė čia pasistatyti rūmus užtarnautam poilsiui senatvėje. Jie dabar yra vienas didžiausių ir

įspūdingiausių traukos objektų. Gynybinėmis sienomis tebeapjuosti Diokletiano rūmų griuvėsiai nėra tipiškas statinys – tai miesto širdis, išraizgyta gatvelių labirintais, kur šurmuliuoja žmonės, netyla muzika, užsukti kviečia barai, parduotuvėlės ir restoranai. Rūmų teritorijoje įsikūrę net 220 pastatų, kuriuose gyvena daugiau nei 3 tūkst. žmonių. Čia susipažinsite su tikru vietinių gyvenimu ir pajusite turistams dovanojamą meilę. Nuo kalnuoto miesto reljefo atsiveria nepakartojami Adrijos jūros vaizdai ir akį merkiančios salos su viliojančiais paplūdimiais.Grįžtate į stovyklą. Nakvynė.

 

8 DIENA. Pusryčiai. Stovyklos renginiai pagal programą. Pietūs. Poilsis prie jūros. Vakarienė. Diskoteka. Nakvynė.

9 DIENA. Pusryčiai. Saulei dar nepakilus į zenitą, vykstate į Krka nacionalinį parką*. Tai vienas įspūdingiausių natūralios gamtos parkų Kroatijoje. Kasmet jį aplanko daugiau nei milijonas žmonių, kurie čia atvyksta pasigrožėti pasakišku peizažu, vešlia augmenija ir fantastiškais kaskadiniais kriokliais. Parkas išsidėstęs Dinaro kalnų papėdėje, Krka upės slėnyje 142 m² plote. Jame auga virš 800 augalų rūšių, lizdus suka daugiau nei 200 skirtingų paukščių rūšių. Ekskursijos metu pasivaikštote pėsčiųjų takais ir tilteliais, išsimaudote žydruose baseinėliuose bei kriokliuose, tačiau geriausias būdas apžiūrėti visas parko vietas – ekskursija laivu.

Grįžtate į stovyklą. Pietūs. Poilsis prie jūros. Vakarienė. Diskoteka. Nakvynė.

10 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Kroatiją. Stabtelime Zadare. Šis miestas laikomas seniausiu nuolat apgyvendintu miestu Kroatijoje. I a. pr. Kr. Zadarą valdė romėnai. Būtent jų valdymo laikotarpiu buvo pastatyta pagrindinė miesto aikštė – Forumas, kuris išlikęs iki šių dienų. Taigi, žengiame grindiniu, kuriam jau 2000 metų. Visai šalia stūkso bizantinė ikona – Šv.Donato bažnyčia. Gigantiško pastato išorę karūnuoja net 27 metrus siekiantis kupolas. Pamatysite ir Zadaro katedrą. Šv. Anastazijos vardu pavadinta bažnyčia tituluojama bene didžiausia mieste. Dailus fasadas ir niekuo jam nenusileidžiantis vidaus interjeras palieka tik geriausius įspūdžius. Paėję kiek toliau nuo katedros aptiksite aikštę, kurioje jau penkis šimtmečius stovi penki simboliniai šuliniai.

Vos už kelių metrų nuo seniausių Zadaro pastatų dieną naktį gaudžia jūros vargonai. Tai unikalus (dėl instrumento struktūros muziką kuria vėjo ir vandens duetas) architekto Nikolos Bašičiaus darbas, 2005 m. išgarsinęs Zadarą visame pasaulyje. Po marmuriniais krantinės laipteliais paslėptus vamzdelius išduoda kvadratinių skylučių eilės laiptų pakopose. Kai pučia vėjas, banguojanti jūra stumia orą į vargonus, o šis įvairiausiais garsais išeina pro vamzdžius po laiptais. Neišgirdus sunku patikėti, kad šie neįprasti vargonai (70 metrų ilgio) gali taip garsiai groti ir sukurti paslaptingą, siurrealistinį garso takelį. Klausydamiesi jūros melodijos, atsisveikiname su Kroatija.

Keliaujame per Kroatiją, Austriją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Mikulovo apylinkėse. Nakvynė.

 

11 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Įspūdžiai, ateities planai ir noras, kad kelionė dar nesibaigtų… Vėlai vakare – naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės telefonu: 868839447, elektroniniu paštu: info@upaite.lt;

Stovyklos organizatorius: kelionių organizatorius „Exrusus“.

Kelionių agentūra „Upaitė“ parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “STOVYKLA KROATIJOJE „EKLATA“ GRACAS – STOVYKLA KROATIJOJE – TROGIRAS – SPLITAS – KRKA NAC. PARKAS – ZADARAS (Autobusu)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!