Vaikų sporto ir pramogų vasaros stovykla "Dragūnas FitKids"

240,00

Aprašymas

1 PAMAINA | Liepos 11 – 17 d.

2 PAMAINA | Liepos 18 – 24 d.

3 PAMAINA | Rugpjūčio 1 – 7 d.

Vieta: “Jaunimo sodyba” (netoli Radailių)

Maitinimas: 5 kartus per dieną

Kaina: 240 €

Nors savo keliones apribojome, bet tikime, kad  yra svajojančių apie kelionę į spalvingąją Meksiką, svajonių šalį Ameriką, nuostabiąją Italiją ar egzotiškuosius Havajus. Mūsų tikslas, kad kiekviena diena būtų lyg atradimas. Patikrinsime savo fizines  galimybes išmėgindami naujas sporto rūšis, fitnesą, susipažinsime su kitų šalių kultūra ir tradicinėmis pramogomis.

Stovyklos metu vaikų lauks pati šauniausia meksikietiška fiesta, profesionalios makiažo meistrės, visų norinčių veidukus papuoš įspūdingais piešiniais, pasiners į meksikietiškos virtuves paslaptis, žais tradicinį pinjatos žaidimą, savomis rankomis pasigamins instrumentus bei patį tikriausią sombrero. Taip pat lauks įspūdingasis burbulų futbolas (kai žaidėjai įlindę į didžiulius pripučiamus kamuolius) bei laidynės.   

Amerika – nesibaigiančių svajonių šalis, kurioje vaikai trumpam pavirs indėnais ir gamins  sapnų gaudykles, sudalyvaus greitojoje viktorinoje, gamins sveikuoliškus mėsainius. Netrūks tokių žaidimų arba varžybų kaip salės riedulys, krepšinis, šaudymas su lankais. Taip pat aplankys karininkai, kurie vaikams atskleis karinių paslapčių ir ves pratybas.   

Stovyklos dalyvių lauks Havajų vakarėlis, kurio metu vaikai žais egzotinius žaidimus, profesionali meistrė visiems norintiems supins su jūros puošmenom spalvotas kasytes, gamins tropinių vaisių kokteilius, havajietiškas gėlių girliandas, bei pasigražins laikinomis tatuiruotėmis.  Į programą įtraukiame ir įspūdingąjį putų šou, vandens mūšį, paplūdimio tenisą bei kovos menus, po kurių vaikai galės atsigaivinti lauko baseine.

Trumpam nusikėlę į Italiją vaikai virs tikrais virtuvės šefais ir gamins skaniausias sveikuoliškas picas. Stovyklautojų laukia itališko lobio paieškos, kūrybiniai darbai iš spagečių, vaikų mafijos žaidimas, futbolas bei smiginis. Stovykloje netrūks aktyvių veiklų kaip pripučiamas batutas , aitvarų leidimas, stalo tenisas ,šaudymai į taikinius, tinklinis, baseino pramogos ,maloniai nustebins kvėpavimo praktika ir dar daug įvairiausių linksmybių.

Kiekvienose sporto varžybose bus rengiami turnyrai ir aišku prizai bei medaliai! Treniruotės bus įvairios: fitnesas, kikboksas, tempimo treniruotės, kvėpavimas-meditavimas. Treniruočių sunkumai bus skirstomi pagal fizines vaiko galimybes. Daug dėmesio skirsime vaikų sąmoningumo ugdymui, streso valdymui, tad vaikai pailsės tiek fiziškai, tiek psichologiškai, įgis naujos patirties. 

 Stovykla įsikūrusi “Jaunimo sodyboje“ netoli Klaipėdos už Radailių. Vaikai gyvens keturių arba šešių vietų namukuose arba bendruose atskiruose kambariuose su dušais. Maitinimas – penkis kartus per dieną. Stovykla pasižymi tvarkinga aplinka bei skaniu ir kokybišku maistu. Stovyklautojų amžius 6-18m. Vaikai bus skirstomi į tris amžiaus grupes. Visas užduotis, treniruotes, pramogas dažniausiai darys savo amžiaus grupėje.

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės telefonu: 868839447, elektroniniu paštu: info@upaite.lt.

Stovyklos organizatorius: Paulius Dragūnas.

Kelionių agentūra „Upaitė“ parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vaikų sporto ir pramogų vasaros stovykla “Dragūnas FitKids””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!