Akcija!

STOVYKLA ITALIJOJE „SIRENA“ STOVYKLA ITALIJOJE – GRADARA – SAN MARINAS (Lėktuvu)

645,05

Aprašymas

Kelionės datos ir kaina:

2022.06.25 – 2022.07.02

vietų yra

nuo 597.52 € 679.00 € -12 %

8 dienos / 7 naktys

 

2022.07.16 – 2022.07.23

vietų yra

nuo 597.52 € 679.00 € -12 %

8 dienos / 7 naktys

 

2022.07.30 – 2022.08.06

vietų yra

nuo 597.52 € 679.00 € -12 %

8 dienos / 7 naktys

 

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • 7 nakvynės su maitinimu (3 kartus per dieną) stovykloje.
 • Stovyklos vadovo paslaugos (15-kai vaikų iki 16 m. skiriamas 1 vadovas).
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Sportinė, kultūrinė stovyklos programa.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis (su skrydžių bendrove Ryanair): Kaunas – Riminis – Kaunas – nuo 200 Eur( programos sudarymo dieną).

Keliautojai su savimi į lėktuvo saloną galės pasiimti tik mažą rankinę/krepšį, kurio dydis yra 40 x 20 x 25 cm).

 • Pirmenybinis įlaipinimas + rankinis bagažas (iki 10 kg., ., išmatavimai 55 x 40 x 20) – apie 10Eur/į vieną pusę (priklausomai nuo kelionės datų).
 • Registruotas bagažas iki 10 kg. (išmatavimai 55 x 40 x 20) – 16 Eur/į vieną pusę.

Registruotas bagažas iki 20 kg. (išmatavimai 119 x 119 x 81) – 26 Eur/į vieną pusę.

 • (*) – Mokamos ekskursijos ir objektai. Turistas moka pats už visas mokamas ekskursijas ir mokamus objektus – apie 90 EUR.
 • (**) – Apsilankymas klubinėje diskotekoje „Altromondo“ (pageidaujantiems) – apie 8 – 12 EUR.

 

Pastabos

 • Išvykimas iš Kauno oro uosto.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

 

Kelionės programa:

Tarptautinė jaunimo stovykla „SIRENA“ įsikūrusi jaukiame Igea Marina Bellaria kurorte, netoli kurortinio Riminio miesto. Iki Adrijos jūros 50 m. Stovyklautojai apgyvendinami 3* viešbutyje 3 – 4-viečiuose kambariuose su patogumais. Maitinimas – 3 kartus per dieną. Stovyklaujant paplūdimyje galima žaisti tinklinį, mini futbolą, kaitintis, maudytis jūroje.

 

1 DIENA.  Skrydis Kaunas – Riminis: 15:10 – 16:40. Pervežimas į stovyklą. Poilsis prie jūros. Vakarienė. Nakvynė.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Visos dienos išvyka. Pietūs – sausas davinys. *Išvyka į  „Akvafano“ parką. Tai vandens ir saulės karalystė po atviru dangumi. Mėgstantiems saikingai aktyvų poilsį skirti net 5 baseinai: „Didžiajame“, užimančiame 2800 m², galima plaukioti, šokinėti per dirbtines bangas arba mėgautis saule, įsitempus gultą į vandenį; „Poseidono“ baseinas vilioja vandens kaskadomis; jaunesniųjų parko lankytojų džiaugsmui – „Cartoon Network“ su smagiom skulptūrom, „Dramblys“  su vandenskriokliukais ir „Arktis“ su ledynais, baltosiomis meškomis ir gaiviu vandeniu. Ramybės mėgėjams skirta ir lėtai plukdanti Tinginių upė, o visa kita parke skirta tikriems pramuštgalviams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. „Kamikadzės“ atrakcione 65 km/val. greičiu nugara šliuošite nuo 90 m kalno. „Ekstremalioje upėje“ nuo skardžio lėksite valtele, išvystydami 70 km/val. greitį, o papuolę į „Kubilą“ suksite ratus, kol srovė jus įsiurbs į bedugnę. Čiuožynių, nusileidimo takelių – tikras kilpynas, o mėgstantys varžytis galės kautis „Pasiutusioje upėje“, stengdamiesi išstumti priešininkus iš užutekių, arba bandyti raumenų tvirtumą serfingo trasoje. Į dienos pabaigą ima atrodyti, jog visas gyvenimas – nesibaigianti pramoga. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Vakaro renginys „Teatro naktis“. Nakvynė.

 

3 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros. Ankstyvi pietūs. Popiečio programa bus linksma, įdomi, įspūdinga, bet drąsiai galima skayti – ypač pradžiugins berniukus. Vykstame į Maranello. Automobilių gerbėjams ši vietovė turėtų būti girdėta. Čia įsikūrę ne tik Ferrari gamykla, bet ir Maserati, Lamborghini įmonių būstinės. Mūsų tikslas „Galleria Ferrari”, kitaip tariant, „Ferrari” automobilių muziejus*. Nors turistiniai žinynai šią galeriją vadina nedidele, tačiau juk svarbiausia ne ūgis, o smūgis. Toks šūkis tiktų šiai ekspozicijai. Nuotraukos, video projekcijos ir automobilių modeliai atspindi „Ferrari” gamyklos, kur per metus pagaminama 5000 ekskliuzivinių mašinų, veiklą. Įmonėje, vadovaujamoje Luc’os Montezemolo, dirba 2500 darbuotojų, trečdalis jų – Formulės 1 komandoje. Ekspozicijoje galima matyti pačius unikaliausius ir svarbiausius įmonės istorijoje pagamintus modelius, tokius kaip pirmasis 125 – S, sukurtas paties Enzo Ferrari ir pagaminta tik 399 egzemplioriai. Dalis parodos skirta, svarbiai kompanijos veiklos šakai – Formulei 1. Čia eksponuojama lenktynių įranga, pergalių trofėjai, visų laikų bolidų modeliukai, automobilių varikliai. Gausu įspūdingiausių visų laikų Ferrari automobilių. Net ir nesidomintiems automobiliais

bus kur paganyti akis, o ką jau kalbėti, kad kiekvieną modelį galite fotografuoti iš bet kurio

patinkančio kampo. Ir dar ne viskas. Prasideda išskirtinė panoraminė ekskursija autobusu po gamyklą ir Fiorano trasą bei Viale Enzo Ferrari gatvę gamyklos komplekse.

O kokia viena prabangiausių automobilių markių pasaulyje? „Lamborghini“! Tai Italijos sportinių

 

 

 

automobilių markė, kuri šiandien priklauso Vokiečių „Volkswagen“. Tačiau centrinė būstinė ir pagrindinė gamykla vis dar yra Italijoje, ir mes galime aplankyti Lamborghini muziejų*.

Muziejus kviečia iš pradžių sužinoti apie prekės ženklo kūrėją Ferrucio, vynuogių augintojo sūnų iš Emilijos-Romanijos regiono, kuris XX amžiaus viduryje įkūrė traktorių imperiją ir vėliau galėjo atskleisti savo aistrą automobiliams. Pirmame aukšte Pamatysite viską, kas susiję Lamborghini markės dizainu ir koncepciniais automobiliais: pirmieji 60-ųjų modeliai ir pirmasis automobilis, važiavęs 300 km/val. greičiu; lenktyniniai automobiliai, varikliai, automobilių modeliai… Gamyklos turas – tai unikali kelionė nuo V12 linijos, kur Aventador variklis ir rėmas susijungia pirmą kartą, ir iki V10 linijos, kur gimė Huracán.

Grįžtame į stovyklą. Vakarienė. Poilsis. Nakvynė stovykloje.

 

4 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Ankstyvi pietūs. Popietės išvyka* „Sugrįžimas į viduramžius Gradara mieste“. Gradara – viduramžių sostinė, miestelis su senovine tvirtove, iškilęs 142 metrų aukštyje virš jūros lygio, bei įsikūręs Pezaro ir Urbino provincijoje. Nuo kalno atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizdai į alyvuogių ir vynuogių laukus, Adrijos jūros peizažus, iš vakarinės tvirtovės pusės matosi net Karpenijos kalnas. Šiandien dienai Gradaros pilis ir tvirtovė yra geriausiai išsaugotos viduramžių struktūros Italijoje, labiausiai lankomas paminklas Markės regione. Legenda byloja, kad šioje pilyje įvyko garsioji ir tragiška Paolo ir Frančeskos meilės istorija. Mylimuosius užtiko ir nužudė Frančeskos vyras Gianciotto. Šią meilės istoriją Dantė įamžino savo „Dieviškoje komedijoje“.

Pravažiavę pakeliamą tiltą patenkate į kiemo vidų, nuo kurio prasideda akmeninis takas. Jus pasitiks vietinis gidas, leidžiatės į ekskursiją* „Tarp bokštų, rūsių ir pilies“. Kambarys po kambario atseksite didikų Grifų ir Sforzų, taip pat Malatesta, Borgia ir Della Rovere šeimų, kurios čia gyveno, intrigų, išdavysčių ir aistrų istorijas. Ir būtent viename iš šių kambarių vieną 1289 m. rugsėjo dieną įvyko Paolo ir Frančeskos tragedija. Pasivaikščiosite Rondos pėsčiųjų taku palei senovinius pylimus (panoraminis pasivaikščiojimas), nusileisite į Istorijos muziejaus viduramžius menančius rūsius: apžiūrėsite ginklų ir kankinimo įrankių kolekcijas.

Pasivaikščiojimas po Gradara, „ledų pertraukėlė“. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Vakaro renginys arba diskoteka. Nakvynė.

 

5 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pasiruošimas sporto turnyrui. *Išvyka į San Mariną. Tai nedidelė (plotas – 61 km²) valstybė, iškilusi ant Titano kalno, iš visų pusių apsupta Italijos. Ekskursijos maršrutas veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę… Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros. Išgirsite daug įdomaus: San Marinas – pati seniausia konstitucinė respublika pasaulyje; šalies konstitucija, parengta 1600 m., – pati seniausia pasaulyje dar galiojanti konstitucija; tai mažiausiai gyventojų turinti Europos valstybė ir kt. Laisvas laikas įsigyti mielų suvenyrų. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė – siurprizas. Sporto turnyras. Pageidaujantys, lydimi vieno iš vadovų, vyksta į klubinę **diskoteką „Altramonto“. Jaunesniems stovyklautojams – vakarinis pasivaikščiojimas po Bellaria kurortinį miestelį. Nakvynė.

 

6 DIENA. Pusryčiai. Poilsis ir paplūdimio žaidimai prie jūros. Pietūs. *Išvyka į „Oltremare“ parką. Tai parkas, pasakojantis apie mūsų planetą Žemę. Užsukę į paviljoną

 

 

 

„Darvinas“, nusikelsite 100 mln. metų atgal: žmogaus dydžio orchidėjos, aligatoriai, dinozaurai ir visur tvyrantis rūkas. „Jūros pasaulyje“ pamatysite Adrijos jūros gigantus: ryklius, delfinus, tunus; nusifotografuosite prie didžiojo ryklio iškamšos, o Akvariumų zonoje ne tik grožėsitės įstabių spalvų žuvimis, šimtais jūros arkliukų, bet ir paglostysite tikrą rają.  Apsilankysite teatre „Ferma“. Aktoriai – kiaulės, antys, ožkos, triušiai… Suprasite, kad naminių gyvūnų pasaulis gali būti įdomus ir žaismingas. „Nuotykių saloje“ plaukiant piratų laivu, neišvengiamai įsivelsite į vandens patrankų mūšį, IMAX kino teatre stebėsite 3D dokumentinį filmą, o smagiausia vakaro atrakcija taps delfinų šou dideliame delfinariume. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Naujų stovyklautojų „sūrios“ krikštynos prie Adrijos jūros. Nakvynė.

 

7 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Ankstyvi pietūs. *Išvyka į pramogų parką „Mirabilandija“. Šis parkas – tikrų tikriausia gyvenimo džiaugsmo mokykla! Tik įėjus į parką pakeri tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas, skriejantis svaiginančiu ratu. Du

dangų remiantys bokštai drąsiausius kviečia katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. Paslaptingame Majų mieste rangosi 1200 m ilgio gyvatė. Tai „Katunas“ – pats aštriausias parko atrakcionas: 110 km/val. greičiu suksitės, rangysitės, versitės per galvą.

Nuotaikingi vandens atrakcionai. „Ratatongoje“ laivu plauksite į Velykų salą, vandens patrankomis kausitės su priešais, savo kailiu patirsite žemės drebėjimą ir vulkano išsiveržimą. Plaukimas plaustais Rio Bravo upe, Niagaros banga, užliejanti, nusileidus nuo 25 m aukščio krioklio, Siaubo namas, Dinozaurų pasaulis, bolidų trasa, spalvomis trykštanti Bambino šalis. Mėgstantiems reginius

patiks kaskadininkų pasirodymai „Policijos akademijos“ šou, nardytojų rizikingi triukai, klounų ir šokėjų šėlionės, stereo kino filmas. Jei pavargsite, pačiame parke yra vandens atrakcijų pasaulis „Mirabilandijos paplūdimys“. Atsigulęs į valtelę čia gali mėgautis saule ir ramiai sukti ratus Angelų

upėje, siausti vaikų baseine „Saulėta lagūna“, pripučiamu ratu leistis nuo stačių krioklių arba išbandyti ekstremalią čiuožynę „Karibų salto“. Grįžtate į stovyklą. Vėlyva vakarienė. Įspūdžių vakaras pajūryje. Nakvynė.

 

8 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pietūs. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Riminis – Kaunas: 17:05 – 20:30

 

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės telefonu: 868839447, elektroniniu paštu: info@upaite.lt;

Stovyklos organizatorius: kelionių organizatorius „Exrusus“.

Kelionių agentūra „Upaitė“ parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “STOVYKLA ITALIJOJE „SIRENA“ STOVYKLA ITALIJOJE – GRADARA – SAN MARINAS (Lėktuvu)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!