Vandenlenčių stovykla vaikams ir jaunimui Zarasuose

490,00

Aprašymas

Vandenlenčių stovykla vaikams ir jaunimui Zarasuose

 

Stovyklos trukmė: 6 dienos

Stovyklautojų amžius: 10–18 m.

Stovyklos kaina: 490 eurų

Stovyklautojų grupė: 12–25 vaikų

Stovyklos pamainos:

2022.07.10-15

2022.07.17-22

2022.07.31-05

2022.08.07-12

 

STOVYKLOS PROGRAMA

„Aktyvus stovyklavimas“ ir „Wake inn – Zarasai“ kviečia vaikus ir jaunimą į VANDENLENČIŲ STOVYKLĄ. Su vaikais ir jaunimu laiką leis „Aktyvaus stovyklavimo“ patyrę stovyklos vadovai, o plaukti mokys – Wake inn instruktoriai, tikri profesionalai, savo darbą puikiai išmanantys, įvairių vandenlenčių varžybų prizininkai.

Vandenlenčių parkas ratu įsikūręs nuostabioje Lietuvos vietoje Zaraso saloje ir ežere! Parke įrengta: 6 bokštai, 8 vežimėliai, 9 figūros. Aplink visą vandenlenčių trasą įrengti patogūs išlipimo takeliai, kad nereikėtų ilgai plaukti iki kranto, sala (bangolaužis) trasos viduryje. Taip pat vaikų ir jaunimo džiaugsmui ir aktyviam laisvalaikiui, vandenlenčių parke yra įkurtas vienas didžiausių Lietuvoje pripučiamų takelių ir kliūčių parkas – Water Inn Zarasai.  Wake inn – Zarasų parke, vaikų ir jaunimo užimtumui laukia ne tik vandenlenčių, pripučiamų takelių ir kliūčių parkai, bet ir tinklinio bei krepšinio aikštelės.
Pamokos vyks sistemingai, pagal išdirbtą ilgalaikę mokymo metodiką.
Išmokti plaukti vandenlente galima per 2 val. sudalyvavę grupiniuose Naujokų mokymuose! Nuosekliai ir kryptingai vaikai ir jaunimas, judės link profesionalo karjeros. Pažengę galės tobulinti savo įgūdžius su instruktorių pagalba, kurie kiekvieną dieną skirs laiko mokymams. Savo įgūdžius patobulinti, vaikams ir jaunimui bus skirtas ir laisvo plaukimo laikas.  
Nuoseklus ir kryptingas tobulėjimas vandenlenčių sporte, treniruočių planas – naujokai, antrokai, pažengę, pro.
• Pamokos naujokams (niekada nebandę vandenlente) – teorija, praktika – išmokstate sukti pirmuosius ratus.
• Pamokos antrokams (bandę vandenlente ir mokantys išstovėti ant lentos) – teorija, praktika – baziniai triukai atliekant ant vandens ir dėžės, pirmieji šuoliai ant tramplyno.
• Pamokos pažengusiems (mokantys bazinius triukus)- teorijos pamokos, praktika – vandens triukai, dėžės triukai, tramplyno triukai.
• Pamokos pro – individualios pamokos su treneriais, atliekant įvairius triukus.
Wake inn – Zarasų parke, vaikai ir jaunimas turės galimybę progresui, nes figūrų pasirinkimas pakankamai gausus – Kicker 130 – 2vnt, Roof Top 21m, Fun Box I 20m, Ride on Handrail 15m, 3D Incline 10m, Stacked Box 12m, Fat Pipe I 20m, Bowl 2 Banana Transfer Box 23m.

APGYVENDINIMAS. MAITINIMAS

Vaikai ir jaunimas, gyvens šalia parko įkurtuose naujuose nameliuose. Į namelius vaikai bus skirstomi pagal amžių ir lytį. Nameliuose vaikai gyvens po keturis.

Sotų ir subalansuotą maitinimą, pagal suderintą stovyklautojams meniu, 4 kartus per dieną mums teiks vandenlenčių parko kavinė. Niekur važiuoti ir eiti nereikės, viskas vienoje, mūsų patogumui, vietoje.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

 • Apgyvendinimas;
 • Maitinimas 4 kartus per dieną;
 • Vandenlenčių teorijos ir praktikos pamokos;
 • Plaukimui bilietai.
 • Visa plaukimui reikalinga įranga (šalmas, liemenė, lenta);
 • Instruktorių paslaugos;
 • Hidrokostiumai (neturintiems savo);
 • Stovyklautojo sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
 • Papildomos pramogų paslaugos;
 • Nuotraukos;
 • Diplomai;
 • Prizai.

 

STOVYKLOS ADRESAS

Zaraso sala, Zarasai

 

PASTABOS:

Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.

 

Prieš prasidedant stovyklai, išsiųsime visiems el.laiškus su detaliu aprašymu dėl atvykimo/išvykimo ir kitų detalių. Preliminarus atvykimas numatytas pirmą dieną nuo 15 valandos, Išvykimas  – paskutinę dieną nuo 16 iki 19 valandos. Bet kuriuo atveju laikas bus dar patikslinimas.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA:

 

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės telefonu: 868839447, elektroniniu paštu: info@upaite.lt.

Stovyklos organizatorius: „Aktyvus stovyklavimas“

Kelionių agentūra „Upaitė“ parduoda kelialapį į stovyklą ir neatsako už programos pakeitimus bei kitas su stovyklos organizatoriumi susijusias funkcijas. Dėl paslaugos suteikimo visos pretenzijos pateikiamos stovyklos organizatoriui.

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vandenlenčių stovykla vaikams ir jaunimui Zarasuose”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!