KITOS PRAMOGOS

Tai puiki galimybė pasimėgauti nuostabiais pamario krašto vaizdais skriejant ramaus vėjo greičiu.

Paslaugą sudaro:
Skrydžio instruktažas, skrydis, pirmojo skrydžio krikšto ceremonija, diplomas, taurė putojančio vyno, parvežimas į starto vietą

Laikas:
Pavasarį, vasarą bei ankstyvą rudenį skrydžiai oro balionais vykdomi anksti ryte (kylama 1–2 val. po saulės patekėjimo) ir vakare likus 1–2 val. iki saulėlydžio: tarp 5–8 val. rytais ir tarp 18– 21 val. vakarais.

Pakilimo ir nusileidimo vieta:
Oro balionas yra visiškai priklausomas nuo vėjo ir skrenda pavėjui. Į tai atsižvelgamas pilotas parenka starto vietą, kad galėtume praskristi kuo vaizdingesniu maršrutu. Pamario kraštas žavus vandens suformuota gamta. Jei tik vėjo kryptis tinkama, stengiamės kilti kuo arčiau Kuršių marių.  Nusileidimo vietą parenka pilotas, iš anksto suplanuoti nusileidimo vietos neina.

Kaina:
1 asmuo – 110€
2 asmenys – 220€
3 asmenys – 320€
4 asmenys – 430€
5 asmenys – 520€
6 asmenys – 600€

 

Pirmasis Lietuvoje aktyviai veikiantis išvilkimo kateriu spot‘as. Kyla virš Kuršių marių išsikeliant sertifikuotu išvilktuvu aprūpintu kateriu. Yra net 1600 m ilgio virvė, todėl esant palankioms oro sąlygoms galima pasiekti net 1 km aukštį. Yra galimybė kilti savarankiškai arba su insktruktoriumi.

Kai vėjas pasisuka iš rytų, plaukiame į kitą krantą is startuojame iš Kuršių Nerijos. Čia vaizdai užgniaužia kvapą.

Norite kilti savarankiškai. Viskas įmanoma. Savarankiškai pakilti parasparniu užtenka vienos treniruočių dienos (8 val.) ant žemės.

Apranga: avalynė – užrišama, kad skrydžio metu nenukristų, apranga, laisva, patogi, kelnės.  Marškiniai ilgom rankovėm.

Skrydžio trukmė: 15 min.

Kaina: 80€, savarankiško kilimo mokymų kaina 300€.