Mergvakariai ir bernvakariai

mergvakaris

I - pasiūlymas mergvakariui „Išmok irtis per gyvenimą“.

Jei ieškote originalios ir šiuolaikiškos idėjos, kaip smagiai nustebinti ir išbandyti savo draugę mergvakario metu, mes jums siūlome – „SUP“ (stand up paddle boarding) irklenčių pramogą. Tai sportas, kai jūs plaukiate su lenta, labai panašia į banglentę irdamiesi irklu. Šia lenta galite plaukioti tiek lygiu vandeniu, tiek didžiulėmis bangomis. Šis sportas atsirado prieš tūkstančius metų Polinezijoje ir migravo į Havajus. Sugalvokite, kokių užduočių jaunamartė turės padaryti plaukiant irklente (gal tai bus Jogos „Katės“ poza?) ir smagiai bei sportiškai praleiskite laiką besiirdamos Kuršių mariomis.

Sodyboje Jūsų lauks vyno degustacija (apie 1,5 val.), kur bus degustuojama ne mažiau, kaip 5 rūšys vyno su vietos gamintojų sūrio užkandžiais.

Programa:

Sutartu laiku atvykstate į kaimo turizmo sodybą, įsikuriate.

Vandens pramogų ir vyno degustacijos trukmė +- 4 val. (priklauso nuo dalyvių skaičiaus).

Dalyvių skaičius: Nuo 2 iki 10.

Kaina 10 asmenų nuo 200 Eur. Į kainą įskaičiuota irklentės vyno degustacija, nakvynė su pusryčiais.

II - pasiūlymas mergvakariui „Išmok irtis per gyvenimą“.

Norite kažko naujo ir įdomaus mergvakario proga? Stengiatės surasti tobulą idėją šventei? Rinkitės Beach Party! Jūsų laukia, net penkios skirtingos vandens sporto šakos: banglentės, slydlentės, bodyboarding‘as, irklentės ir kalnų riedlentės su jėgos aitvarais. Pakeiskite nuobodžius pasisėdėjimus prie vaišėmis nukrautų stalų ir savo mergvakarį sutikite paplūdimyje – energingai, įdomiai ir svarbiausia sportiškai! 

Dovanokite akimirkas Baltijos jūros pakrantėse! Ši pramoga ideali tiems, kurie nori švęsti visiškai kitaip nei įprasta – linksmai, sportiškai, ekologiškai ir įsimintinai. Tai puiki mankšta visam kūnui ir atgaiva sielai.

Į paslaugą įskaičiuota: paplūdimio palapinė, hidrokostiumas, irklentė, irklas, banglentė, bodyboardas, slydlentė, saugos lynas, gelbėjimo liemenė, mokomieji jėgos aitvarai, nuotraukos, instruktorius.

2 h – 25 €/asm.

Žuvies rūkymas

I-pas pasiūlymas bernvakariui „Kalvystės pradžiamokslis“.

Bernvakaris – tikrų vyrų šventė. O tikras vyras turi mokėti darbuotis plaktuku. Tegul jaunikis nukala laimės pasagą savo savo šeimos židiniui saugoti!

Kalvystė yra vienas seniausių amatų. Nuo seniausių laikų, be kalvio nebuvo galima įsivaizduoti gyvenimo: jis gamindavo įvairiausius daiktus, namų reikmenis bei įmantriausius įrankius. Edukacijos metu susipažinsite su kalvystės menu bei patys savarankiškai išbandysite šį amatą.

Sotus vyras – laimingas vyras, kuo gi jaunikis pavaišins savo geriausius draugus?

Baigę vizitą pas kalvį apie tradicinės žuvies rūkymo subtilybes sužinosite iš tautinio paveldo puoselėtojų. Jums papasakos ir parodys, kaip atrodo rūkyklos, kokios malkos tinkamiausios, kaip teisingai paruošti žuvį rūkymui, o jaunikio rūkytą žuvį įvertins visą draugų kompanija.

Programa:

Sutartu laiku atvykstate į kaimo turizmo sodybą, įsikuriate.

Kalvystės ir žuvies rūkymo edukacijų trukmė +- 5 val.

Dalyvių skaičius: Nuo 2 iki 15.

Kaina nuo 200 Eur. Į kainą įskaičiuota kalvystės, žuvies rūkinimo edukacijos, nakvynė be pusryčių.

bernvakaris

II-pas pasiūlymas bernvakariui „Pagauk vėją“.

Pravėdinkite vestuvinių rūpesčių pilną jaunikio galvą vėjo ir vandens pramogomis, vyno degustacija ir neatsiejama vakaro dalimi – pirtimi su kubilu.

Jums siūlome visas šiuolaikiškas ir adrenalino pilnas vandens pramogas: vandens slidės, pripučiama vandens padanga, vėjo jėgos aitvarai (esant tinkamam vėjuotumui), plaukimas laivu (3 val.).

Sodyboje Jūsų lauks vyno degustacija (apie 1,5 val.), kur bus degustuojama ne mažiau kaip 5 rūšys vyno su vietos gamintojų sūrio užkandžiais.

Vakarinė dalis: pirtis su kubilu.

Programa:

Sutartu laiku atvykstate į kaimo turizmo sodybą, įsikuriate.

Vandens pramogų ir vyno degustacijos trukmė +- 6 val. (priklauso nuo dalyvių skaičiaus).

Dalyvių skaičius: Nuo 2 iki 10.

Kaina nuo 200 Eur. Į kainą įskaičiuota vandens pramogos (vandens slidės, vandens padanga, vėjo jėgos aitvarai (esant tinkamam vėjui), plaukimas laivu (3 val.), vyno degustacija, pirtis, kubilas, nakvynė be pusryčių.