Pėsčiomis Zackagirio pažintiniu taku

Kartu su bendraklasiais atrask gražiausius Dzūkijos kampelius.

Kviečiame į įspūdžių kupiną pažintinę kelionę po Dzūkijos nacionalinį parką. Iš Vilniaus, traukinių atvykstate į Dzūkiją.  Maršrutą pradėsite aktyviai žygiuojant aplink Marcinkonis Zackagirio pažintiniu taku su patyrusiu gamtininku, kuris papasakos apie krašto gamtos ir kultūros vertybes.

Takas (13,8 km.) vingiuoja vaizdingomis Marcinkonių apylinkėmis. Norintys gali žygiuoti 7 km arba 10,5 km atkarpas. Takas prasideda nuo Marcinkonių lankytojų centro.

Pažintinės kelionės metu Jūsų lauks įspūdingos Grūdos upės kilpos, paslaptingas Aklaežeris, vėjo pustomas Klonių kalnas (Gaidzų kopa) ir Dziackagirio upelio pakrantėmis išsirikiavusios bebrų trobelės. Nuobodu tikrai nebus — lankomos vietos sudomins ir gamtininką, ir paprastą keliautoją. O kur dar Raudonosios knygos augalai ir paukščiai, kurie yra neatsiejama šio nuostabaus gamtos kampelio dalis.

Ekskursijos programą galime derinti pagal Jūsų pageidavimus.

Galime įtraukti etnografinio muziejaus lankymą, žvakių liejimą, kulinarinio paveldo degustavimą, pamoką gamtos mokykloje, žygius dviračiais, baidarėmis, irklentėmis. Esant poreikiui, galima nakvynė viešbutyje arba gamtos mokykloje Marcinkonyse.

Kelionės trukmė: apie 7 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota: gido paslaugos, Dzūkijos nacionalinio parko lankytojo bilietas.

Apranga patogi, pritaikyta vaikščioti po gamtą, turėti priemonės nuo uodų.

Kaina: nuo 20 Eur.

dzukija
zackagirio takas