Vasaros "Longboard'ų" (lt. Ilgalenčių/riedlenčių) stovykla vaikams ir jaunimui

360,00
Pateikta kaina be PVM

Aprašymas

STOVYKLOS PROGRAMA: 

Vaikai šioje stovykloje galės išbandyti ne tik longboard‘us, bet ir kitas labai įdomias sporto šakas – vandenlentes ir/ar burlentes, pasirinktinai pagal oro sąlygas. Bet pagrindinis šios puikios stovyklos tikslas, ne tik išmokyti vaikus riedėti ant longboard‘ų, bet ir judėti, aktyviai gyventi, pažinti aplink mus supančią gamtą. Kadangi stovykla įsikūrusi vaizdingame krašte prie Vilhelmo kanalo, vaikai stovyklos metu mokysis riedėti labai gražiose šio krašto vietovėse – Ventės ragas, Melnragė, Drevernos uostas, Klaipėda.

Norint riedėti longboard‘u, būtinas ir sportinis pasirengimas, tad vaikai ir jaunimas stovyklos metu atliks kūno stiprinimo bei balansinius pratimus ant balandinių lentų bei virvių, kurių pagalba lavins – balansavimo įgūdžius, koordinaciją, orientavimąsi erdvėje ir pusiausvyrą. Rezultatas – tikslo siekimas, stambiosios motorikos ugdymas, drąsa ir vikrumas.

Vasaros longboard‘ų stovykloje įgysime naujų žinių.

Teorija:

 • „Longboarding“ istorija;
 • Detalus susipažinimas su „logboard‘ais“ ir jų dalimis, skirtingais stiliais ir jų paskirtimi, ypatybėmis;
 • Saugumo priemonių pristatymas ir svarba;

Praktika:

 • „Longboarding“ pagrindai – stovėsena ir važiavimas pradedančiajam ir patyrusiam;
 • Triukai – „freestyle“ ir „dancing“ (pushing, carving, fs/bs 180, early grab, 360 spin, power slide, 180 pivot, hippie jump, cross step ir daugiau);
 • Kūno stiprinimo pratimai ir speciali mankšta, balanso vystymo paslaptys;
 • Foto ir video medžiagos peržiūra analizei, patarimai ir rekomendacijos;
 • „Longboard‘ų“ piknikas – išvyka į Ventės ragą, Drevernos uostą;
 • Netinkamomis riedėti mums oro sąlygomis, eisime plaukti vadenlente ar išbandyti burlenčių sportą ar vyksime pasivažinėti kartingais.

Laisvalaikiu vaikų ir jaunimo laukia – įvairių rungčių, tinklinio, kvadrato, lauko futbolo varžybos. Taip pat vyks ir „Protų mūšis“, žygiai, orientacinės varžybos. Lankysime Drevernos uostą. Vakarais – laužas, filmai, nuotraukų peržiūra, dienos aptarimai. Jūsų laukia pažintis su naujais draugais, entuziastingi ir turintys labai didelę patirtį stovyklos vadovai, patyrę instruktoriai bei begalė puikių emocijų, kurios išliks ilgam Jūsų pačiuose geriausiuose prisiminimuose.

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Strykis“ dar ne visų atrastame rojaus kampelyje, Kuršių marių pakrantėje, Klaipėdos rajone. Iš sodybos galima džiaugtis įstabia pamario gamta, žavėtis nuostabiu Kuršių nerijos kopų vaizdu bei Juodkrantės pakrante. Sodyba įrengta tarp kelių vandens telkinių. Prie pat sodybos Karaliaus Vilhelmo kanalo ir Drevernos upės sankirtos, o vos už kilometro yra Kuršių marios. Taip pat netoliese yra įsikūręs Drevernos miestelis, kuriame įrengta moderni prieplauka jachtoms ir kitoms vandens turizmo priemonėms. Pavažiavus 20 km link pusiasalio yra Ventės ragas.

Stovyklavietėje yra lauko uždara salė – 200 kv. m, kurioje mes buriamės lietingomis dienomis, krepšinio aikštelė, futbolo aikštelė, batutas, restoranas, kuriame mes gauname visada šviežią ir patį skaniausią maistą, skirtą stovyklautojams. Taip pat turime lauko sceną, bendrą namelį/ofisą, kuris skirtas stovyklautojų susibūrimams.

Vaikų džiaugsmui, galimybė kiekvieną dieną rūpintis stovyklos teritorijoje esančiais gyvūnėliais, kurie neatskiriama stovyklos dalis. Stovyklos aptvertoje teritorijoje auginami: poniai ir ožiukai.

Stovyklautojai gyvena apartamentuose, kuriuose kiekviename kambaryje yra atskiri dušai ir tualetai. Kambariuose miega po 3 – 4 vaikus. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Stovyklautojai gyvena sodybos apartamentuose;
 • Maitinimas 4 kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai. Maitinimą teikia restoranas „Strykis“, kuris yra toje pačioje stovyklavietėje;
 • Stovyklos programa: Longboard‘ų pamokos. Galimos papildomos pramogos – vandenlenčių ir/ar burlenčių ar kartingų pamokos;
 • Instruktorių paslaugos;
 • Visa reikalinga įranga papildomoms pramogoms – hidrokostiumai, vandens batai, saugos liemenės;
 • Longboard’ai ir šalmai. Vaikams nėra būtinybės pirkti nuosavą longboardą, stovyklos metu vaikai gaus visiškai naujus ir skirtus mokytis longboard’us;
 • Stovyklautojo sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
 • Nuotraukos;
 • Prizai.

Stovyklos trukmė: 7 dienos

Stovyklautojų amžius: 8 – 18 m.

Stovyklautojų grupė: nuo 10 iki 15 vaikų

„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda jau antrus metus iš eilės, kviečia vaikus ir jaunimą į „LONGBOARD‘Ų“ (ilgalenčių/riedlenčių) vasaros stovyklą. Tai vienintelė tokio pobūdžio stovykla Lietuvoje.

STOVYKLOS ADRESAS:

Dzūkų g. 21, Drevernos km., Priekulės sen., Klaipėdos raj. LT-96242. Stovyklautojai apgyvendinami name su visais patogumais.

Daugiau apie sodybą rasite čia: https://klaipedos-senamiestis.lt/lt/sodyba#apie-mus

PASTABOS:

 • Stovyklautojams būtina turėti medicinos pažymą (forma 027-1a).
 • Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.
 • Vaikai turi turėti savo apsaugas riedant su „Longboard‘u“ – kelių, alkūnių, riešines.

Daugiau informacijos ir kelialapių teiraukitės telefonu: 868839447, elektroniniu paštu: info@upaite.lt;

Stovyklos organizatorius: „Aktyvus stovyklavimas“

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vasaros “Longboard’ų” (lt. Ilgalenčių/riedlenčių) stovykla vaikams ir jaunimui”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!