Apie mus

Keliauk, patirk, pažink

„Upaitė“ — unikali kelionių agentūra teikianti pažintinių, poilsinių, kelionių paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Mes ypatingi tuo, kad labai mylime gamtą, esame artimi jai, mus vienija noras, kad Jūs patirtumėte geriausius įspūdžius ir sukauptumėte maloniausius prisiminimus.

Mes, pamario krašto gyventojai, glaudžiai susiję su vandenimis, potvyniais ir vėju. Mūsų turtas – tankus upių tinklas, Kuršių marios ir užliejamos pievos. Mūsų džiaugsmas – žuvų ir paukščių gausa. Esame pasiruošę viskuo pasidalinti su savo svečiais. Atskleisime Jums savo gyvenimo būdą, kultūrą, papročius, pakviesime paragaut mūsų kulinarinio paveldo, aprodysime gražiausius kampelius.

Planuojantiems poilsį Lietuvoje, pasiūlysime patirti neišdildomus įspūdžius, tyrinėjant gražiausius mūsų šalies kampelius. Keliauti po Lietuvą yra šimtai priežasčių, nes šalis kupina išskirtinių ir dar neatrastų vietų. „Upaitė“ organizuoja įvairius turistinius maršrutus skrodžiant vandenį laivu, minant dviratį, keliaujant autobusu, automobiliu ar žygiuojant pėsčiomis. Kad ir ką pasirinktumėte, visi kelionės būdai yra išskirtinai žavūs, paliekantys neišblėstančius prisiminimus.

Mūsų patyrę kelionių organizatoriai mielai išklausys Jūsų pageidavimus ir pasiūlys tinkamiausią maršrutą. Po Lietuvą siūlome ne tik keliauti, bet ir, žinoma, ragauti skirtingus skonius ir patirtį visą pojūčių paletę.

Vasarą praleiskite gamtoje. Mėgaukitės vandens pramogomis: išmokite tramdyti jėgos aitvarą, skroskite vandenį vandens slidėmis, ramiai ir svajingai irkluokite baidarę ar SUP, o gal tiesiog pasisupkite valtyje ir pasitikite besileidžiančią saulę. Mėgaukitės romantišku poilsiu nuostabioje gamtoje, stebint paukščius.

Kelionių agentūros „Upaitė“ komanda suorganizuos norimą išvyką ir pasirūpins Jūsų poilsiu. Norintiems sužinoti unikalią krašto istoriją ir gamtos subtilybes, pasiūlysime gidą profesionalą. Susipažinkite su Lietuvos kultūros vertybėmis, dalyvaudami ekskursijose bei edukacijose, skirtomis ir patiems mažiausiems, ir senjorams. Pajuskite malonumą, būkite čia ir dabar!

Unikali kelionių agentūra „Upaitė“ parengs ne tik užburiančią kelionę po Lietuvos gamtos kampelius, bet ir parinks Jums labiausiai tinkantį pasiūlymą į pasirinktą pasaulio kurortą, o mėgstantiems tyrinėti – supažindins su neatrastomis šalių vietomis. Atraskite geriausius kelionių pasiūlymus ir padovanokite sau nepamirštamas atostogas šiltuose kraštuose! 

Kelionės subalansuotos visiems!

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!