INFORMACIJA

Draudimo paslaugos

Ruošdamiesi kelionei, mąstome tik apie malonius, džiaugsmą teikiančius dalykus. Kad nenumatytos situacijos nesugadintų kelionės planų, svarbu būti ir saugiam. Kelionės draudimas padės Jums jaustis saugiai esant toli nuo namų. Kelionių agentūra „Upaitė“ pasirūpins, kad Jūsų kelionė bus saugi ir be rūpesčių. Kreipkitės tiesiogiai į vadybininką arba skambinkite telefonu +37068839447, arba rašykite elektroniniu paštu: info@upaite.lt.
Linkime Jums malonios kelionės.

Keltų bilietai

DFDS yra vieni didžiausių keltų tinklų Europoje. Maršrutai galimi į Vokietiją, Švediją, Jungtinę Karalystę bei kitas Europos, Skandinavijos ir Baltijos regiono šalis. Dėl keltų bilietų teirautis nurodytais kontaktais. Norite įsigyti keltų bilietus ar kruizus iš kitų kompanijų, mes jums padėsime ir pasiūlysime tuo metu pačias geriausius esančius pasiūlymus. Visais klausimais prašome kreiptis tiesiogiai į kelionių vadybininką arba nurodytais kontaktais.

keliones autobusu
Pažintinės kelionės

Autobusų, mikroautobusų ar automobilių nuoma

Kiekvienam klientui, pagal jo poreikius ir pageidavimus, galime pasiūlyti įvairios komforto klasės ir skirtingų kainų autobusus, mikroautobusus ar automobilius , atitinkančius ES saugumo ir ekologijos reikalavimus. Padėsime pasirinkti geriausią maršrutą, pasiūlysime patrauklias nuomos sąlygas ir užtikrinsime aukštą paslaugų kokybę. Kreipkitės tiesiogiai į kelionių vadybininką arba nurodytais kontaktais.

Vizos

Padedame įsigyti vizas į Rusiją, Baltarusiją. Kreipkitės tiesiogiai į kelionių vadybininką arba nurodytais kontaktais.