ITAKA kelionės

Su ITAKA svajonių atostogos tampa realybe!

Įmonė ITAKA įkurta 1989 m., o nuo 2009 m. užima tvirtą turizmo rinkos lyderio poziciją Vidurio ir Rytų Europoje, o ilgainiui ją tik sustiprino. Ši sėkmė neaplankė įmonės staiga. Tai daugelio metų kruopštaus darbo, laipsniško tobulėjimo bei racionalaus plėtros plano pasekmė. Nuo pat įkūrimo įmonė orientavos ne į pelno siekimą, o į svajonių ir ambicijų realizavimą.

Savo veikloje ITAKA nestokoja novatoriškų sprendimų. Įmonė sukūrė autorines apžvalginių kelionių programas bei naujas poilsinių kelionių kryptis, aptarnaujamas užsakomaisiais skrydžiais.

ITAKA savo klientams gali pasiūlyti poilsį ir aplankyti beveik 100 vietų visame pasaulyje. Kiekvienais metais išleidžiami du katalogų leidiniai: „Vasara” ir „Žiema”. Nuo 2010 metų įgyvendinamas projektas „Itaka & Gala” – „Keliauk žvaigždžių stiliumi”, tai prabangių kelionių pasiūlymai išrankiausiems klientams.

Įmonės veiklos strategijoje numatoma ir toliau investuoti į pardavimo tinklus, naujas kelionių kryptis bei naujas technologijas. Ypatingas dėmesys  bus kreipiamas į klientų aptarnavimo kokybę kelionių metu, todėl  vykdomi intensyvūs darbai, kuriant naujas struktūras, kurios užtikrintų aukščiausią aptarnavimo lygį poilsio vietose. 2012 m. vasaros sezono pradžioje tam tikslui buvo įkurta „Fuerte Itaka”. Ši įmonė jau turi 4 biurus Fuerteventūroje, Gran Kanarijoje, Tenerifėje ir Lansarotėje.

30–ties metų patirtis dirbant su dideliais keliaujančiųjų srautais, puikus turizmo rinkos išmanymas ir ypač platus geriausių viešbučių asortimentas leidžia užtikrinti kokybišką poilsį ir įsimintiniausius potyrius.

Su ITAKA svajonių atostogos tampa realybe!

graikija

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!