Oginskio dvaras Plungėje, Šaltojo karo muziejus ir Žemaitijos nacionalinio parko įdomybės

Aprašymas

Dažnas lankosi Žemaitijoje, bet tik retas aplanko šiuos įspūdingus objektus. Todėl vykdami į Žemaitijos nacionalinį parką pirmiausia užsuksime į Plungę ir aplankysime Oginskių dvaro sodybą*, kurios atsiradimo istorija siekia XV a. Susipažinę su ekspozicija ir pasivaikščioję po įspūdingą parką vyksime į Žemaitijos nacionaliniame parke Šaltojo karo muziejų*, kuris  įrengtas buvusiame Sovietų Sąjungos balistinių raketų šachtiniame paleidimo komplekse. Buvusiose raketų ir vidaus įrenginių valdymo aparatinėse įrengta istorinė ekspozicija, pasakojanti apie penkis dešimtmečius trukusį Šaltąjį karą. Pasižvalgę ir ištyrinėję šį karinį statinį vyksime pamatyti Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos įrengtą Užgavėnių ekspoziciją* ir sudalyvauti Žemaitijos kulinarinio paveldo degustavimo edukacinėje programoje*. Programos metu paskanausite kastinio, cibulynės, kanapynės ir silkės su karštomis bulvėmis. O pailsėję ir užkandę aplankysite Plateliuose vieną seniausią Lietuvoje medinę bažnyčią, dvaro parką, Žemaitijos nacionalinio parko lankytojų centrą ir aikštelės pažvelgsite į Platelių ežerą. Pasimėgavę nuostabiais vaizdais sėsime į autobusą ir vyksime namo. 

Kelionės data: 2020-04-25

Išvykimo laikas: 8.00 val.

Grįžimo laikas apie: 20.00 val. (grįžimo laikas gali kisti).

Išvykimo/grįžimo vieta: Lietuvininkų g. 48 A, Šilutė

Kelionės kaina: 25 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota:

  • kelionė patogiu autobusu;
  • kelionės vadovo-gido paslaugos;
  • ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

(*) pažymėti objektai į kainą neįskaičiuoti:

Oginskių dvaro sodyba: moksleiviams, studentams ir senjorams – 2 €; Suaugusiesiems – 3 €; Šeimos bilietas – 9 € (2 suaugę ir iki 3 vaikų); Šeimos bilietas – 6 € (1 suaugęs ir iki 3 vaikų); Nemokamai parodas, ekspozicijas lanko: ikimokyklinio amžiaus vaikai, grupėmis vaikų namų auklėtiniai, neįgalieji, muziejininkai, Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) nariai, Lietuvos dailės istorikų draugijos (LDID) nariai. Nuolaidos ir lengvatos taikomos lankytojui pateikus jo priklausymą nurodytoms asmenų grupėms įrodantį pažymėjimą.

Šaltojo karo muziejus: Suaugusiems – 5 €; Moksleiviams, studentams, senatvės pensininkams, neįgaliems asmenims, muziejų darbuotojams (pateikus pažymėjimą) – 3 €; Nemokamai (100 procentų nuolaida): ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Užgavėnių ekspozicija – Suaugusiems – 3 €; Moksleiviams, studentams, senatvės pensininkams, neįgaliems asmenims, muziejų darbuotojams (pateikus pažymėjimą) – 2,00 €; Abonementas šeimai (2 suaugę ir vaikai) – 9,00 €; Nemokamai (100 procentų nuolaida): ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Žemaitijos kulinarinio paveldo degustavimo edukacinėje programa – 8 Eur/asm.

PASTABOS:

  • Informaciją apie kelionės patvirtinimą, panešime likus ne mažiau kaip 4–5 dienoms iki kelionės pradžios;
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 35 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 48 val. iki kelionės pradžios pagal nurodytus kontaktus. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje;
  • Rekomenduojama su savimi turėti užkandžių ir gėrimo.

Kelionę organizuoja: kelionių organizatorius „Upaitė“.

Klausimai ir užsakymai: Lietuvininkų g. 48 A, Šilutė; tel. 868839447; info@upaite.lt.

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Oginskio dvaras Plungėje, Šaltojo karo muziejus ir Žemaitijos nacionalinio parko įdomybės”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!