Pažintinė kelionė “Po Rusnės salą”

Produkto šiuo metu neturime.

Aprašymas

Atvykę į Pamario kraštą susipažinsite su Rusnės salos paveldu, išlikusiais senaisiais statiniais, salos kūrimosi pradžia, jos  istorija, susipažinsite su tradiciniais Pamario krašto laivais, jų  statymo ypatumais, patys išmėginsite sunkų kalvio darbą, sužinosite, kaip pjaunamos nendrės, jų naudojimo galimybes, degustuosite vietos gamintojų produkciją.

Rusnė:

Siūlomos edukacijos:

  • Ekskursija po Rusnės salą. Čia sužinosite Rusnės salos atsiradimo istoriją, išgirsite apie jos žmones, pamatysite išskirtinę jos tradicinę architektūrą.
  • Senovinių Pamario laivų – kurėnų statybos edukacija. Sužinosite kas yra kurėnai, dorės, vytinės? Kuo jie skiriasi? Ar esate matę kaip juos stato? Apsilankę pas patyrusį laivadirbį sužinosite viską. Čia išgirsite istorijų, kaip buvo statomi pirmieji laivai, pamatysite  laivadirbystės įrankius,  sužinosite jų naudojimo subtilybes, praktiškai išmoksite kaip teisingai išlenkti pirmą borto lentą.
  • Kalvio amato edukacija. Kalvystė yra vienas seniausių amatų. Ne seniausių laikų be kalvio nebuvo galima įsivaizduoti gyvenimo: jis gamindavo įvairiausius daiktus, namų reikmenis bei įmantriausius įrankius. Edukacijos metu susipažinsite su kalvystės darbu, patys savarankiškai išbandysite šį amatą.
  • Tradicinio žuvies rūkymo edukacija ir degustacija. Apie tradicinės žuvies rūkymo subtilybes sužinosite iš tautinio paveldo puoselėtojų. Jums papasakos ir parodys, kaip atrodo rūkyklos, kokios malkos tinkamiausios, kaip teisingai paruošti žuvį nuo jos pagavimo iki išėmimo iš rūkyklos. Pamatę ir išgirdę, kaip pamario krašte rūkoma žuvis, jos paragavę ir sužinoję kuri iš jų Jums skaniausia, galėsite čia pat esančioje parduotuvėlėje jos įsigyti.
  • Edukacija pas Rusnės žolininkus ir degustacija. Pas Rusnės žolininkus  būsite pavaišinti ne tik gardžiomis bei kvapniomis arbatomis, bet ir sužinosite, kokiomis žolelėmis reikia gydyti peršalimo, virškinimo sutrikimus, bei kitas ligas. Žolininkai papasakos kaip skinamos, ruošiamos žolelės arbatoms, taip pat galėsite patikusią arbatą įsigyti, o po edukacijos tikrai galėsite ir patys prisiruošti žolelių žiemai.
  • Nendrių pjovimas Rusnės saloje. Atvykę pas Tautinio paveldo puoselėtoją – nendrių pjovėją išgirsite išsamiai susipažinsite su nendrių pjovimo, apdirbimo ir panaudojimo galimybėmis. Sužinoję, kaip galima panaudoti vandens plotuose augančias nendres.

Išlipimas prie Uostadvario švyturio, Uostadvario švyturio ir Vandens kėlimo stoties aplankymas arba išlipimas Rusnės prieplaukoje.

Papildomas mokestis už autobuso nuomą.

Atvykusiems autobusu kelionė prasideda Rusnės miestelyje.

Edukacijos: žuvies rūkymo edukacija ir degustacija, Senovinių Pamario laivų – kurėnų statybos edukacija, edukacija pas Rusnės žolininkus ir žolelių arbatos degustacija; Rusnės bažnyčios, K. Banio etnografinės sodybos – muziejaus lankymas, nendrių pjovimo edukacija, Uostadvario švyturys ir vandens kėlimo stoties muziejus.

Gido – kelionės vadovo paslaugos.

Trukmė: iki 6 val.

Apranga: laisvalaikio, patogi.

Kelionės pabaiga – Rusnės prieplauka.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota: edukacijos, žuvienė.

Papildomai galime pasiūlyti: nakvynę, pietus, vietos produkcijos piknikas.

Pasiūlymas galioja ir atvykusiems autobusu.

Pasiūlymas gali būti koreguojamas.

Kainos: 

20 žm. grupė – nuo 15  €/asm.

30 žm. grupė – nuo 13 €/asm.

40 žm. grupė – nuo 11 €/ asm.

50 žm. grupė –  nuo 9 €/asm.

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pažintinė kelionė “Po Rusnės salą””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!