Pramoginė kelionė “Vandens pramogos ir poilsis Nidoje”

Produkto šiuo metu neturime.

Aprašymas

Pamario krašto negalima įsivaizduoti be vandens pramogų. Atvykę į Pamarį apsistosite Lietuvos „Venecijoje“ – Mingės kaime, o pernakvoję sėsite į laivą. Išplaukę į Kuršių marias plaukiosite irklentėmis, vandens slidėmis, vandenlentėmis, pasivaržysite tarpusavyje medinių irklinių valčių varžybose „Surask žuvelę“, o po pramogų išvargę ir laimingi sugrįšite į laivą, kur Jūsų lauks kapitonai su karštais pietumis ir vietos gamintojų produktų piknikas. Toliau patogiu laivu plauksite pailsėti ir pasivaikščioti į Nidą. Programa:
  • Atvykimas ir apsistojimas, nakvynė sodyboje Mingės kaime;
  • Sustojimas Kuršių mariose, kur bus galima pasimėgauti ramiu plaukiojimu irklentėmis, patirti ekstremalių pojūčių šliuožiant vandens slidėmis, vandenlentėmis arba klūplente, o esant tinkamam vėjui ir pasimokyti valdyti jėgos aitvarus, sudalyvauti ir pasivaržyti tarpusavyje medinėmis valtimis varžybose „Surask žuvelę“ (pramogų laikas 2-3 val.);
  • Po pramogų pakeliui į Nidą pietūs laive;
  • Plaukimas laivu į Nidą (laisvas laikas 2 val.) ir atgal;
  • Piknikas bei pietūs laive.
Apranga: laisvalaikio. Kelionės trukmė – apie 12 val. Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos. Į kainą neįskaičiuota: nakvynė, piknikas, vandens pramogų inventorius, pietūs, kelionė laivu. Kainos: 20 žm. grupė – nuo 15 €/asm. 30 žm. grupė – nuo 13 €/asm. 40 žm. grupė – nuo 11 €/ asm. 50 žm. grupė – nuo 9 €/asm.

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pramoginė kelionė “Vandens pramogos ir poilsis Nidoje””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!