Saulėlydis su meldine nendrinuke

Produkto šiuo metu neturime.

Aprašymas

Iš pirmo žvilgsnio gana nuobodi pieva papasakos Jums daugybę istorijų, ne prastesnių, nei jūra.  Tereikia trumpam atsitraukt nuo beprotiško pasaulio ritmo, nukreipt žvilgsnį į žolynus ir įsiklausyt. 

Kiekvieną vakarą, leidžiantis saulei, iš pievų gelmių išnyra meldinė nendrinukė ir supdamasi augalų viršūnėse, kviečia klausyti savo giesmės. Apie laimingą sugrįžimą namo, į vešlias pievas ir apie įveiktą Sacharos dykumą. Apie jos galimybę išlikti pasaulyje ir žmogui – išlikt žmogumi.

Atsikvėpkite, kol dar yra galimybė, šalia rečiausio ir sparčiausiai nykstančio Europos paukštelio. Ten, kur pasirodo meldinė nendrinukė, pamatysite ir kitų retų paukščių, sukuriančių pasakiškus reginius.

Jums reikės atvykt į Šilutės uostą, kur sėdę į laivą, upėmis plauksite į Krokų Lankos ežerą, aplankysite Tulkiaragės pažintinį taką, išmoksite atskirti iki 10 paukščių rūšių iš balso ir išvaizdos. Papietausite rekonstruotoje ir vienintelėje lankymui pritaikytoje siurblinėje, kur peržiūrėsite ir trumpą filmą apie meldinę nendrinukę. Šyšos botaniniame-zoologiniame draustinyje vykdysite pagrindinius stebėjimus, čia apeisite visus stebėjimams tinkamus taškus ir giedant meldinei nendrinukei, palydėsite saulę.

Esant poreikiui, maršrutą koreguosime pagal Jūsų pageidavimus. Yra galimybė surengti dviejų dienų stebėjimo turą, plaukiant į Dreverną.

Apranga: patogi, priemonės nuo uodų ir erkių.

Papildomai galime pasiūlyti: pikniką, pietus Tulkiaragės siurblinėje žiūrint filmą ar laive.

Į kainą įskaičiuota: laivo nuoma, gamtos gido paslaugos, reikalinga įranga stebėjimui.

Trukmė – apie  9 val.

Maršrutas pėsčiomis – apie 8 km

Stebimos rūšys  –  meldinė nendrinukė, griežlė, stulgys, ežerinė nendrinukė, griciukas, pempė, perkūno oželis, nendrinė lingė ir jūrinis erelis.

Sezonas – gegužės – liepos mėn. iki 20 žm. grupei.

Paros laikas – nuo 15 val. iki 24 val.

Kainos nuo:

10 žm. grupė – nuo 35 €/asm.

20 žm. grupė – nuo 25 €/asm.

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Saulėlydis su meldine nendrinuke”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!