Gintaro kelio pėdsakais

Produkto šiuo metu neturime.

Aprašymas

Gintaras buvo labai vertinamas senovėje. Kadangi deginamas skleidžia malonų kvapą – jis buvo naudojamas religinėse apeigose. Buvo manoma, kad gintaras – laimės, sveikatos akmuo ir meilės talismanas. Senovės Graikijoje buvo tikima, kad šis akmuo atneša sėkmę mūšyje, todėl einant į karą, graikai puošdavosi gintariniais amuletais. Viduramžiais turtingiausi Europos monarchai, kaip pasididžiavimą turtais ir prabanga, savo rūmuose įsirengdavo gintaro kambarius.

Manoma, kad Baltijos gintaras – prieš 50 mln. metų sukietėję spygliuočių sakai. Juos, po stiprių Baltijos jūros audrų, bangos išmeta į krantą – gintaro gabalėliais. 

O norintiems daugiau sužinoti, pamatyti ar net pasigaminti savo pirmąjį gintaro dirbinį kviečiame į nepakartojamą „Dieną gintaro keliu“. Šios ekskursijos metu aplankysite Gintaro muziejų Palangoje, susitiksite ir susipažinsite su gintaro gaudymo subtilybėmis Baltijos pajūryje, apsilankę pas gintaro apdirbėją patys turėsite galimybę sau pasidaryti gintaro papuošalą ar amuletą.

Kelionės maršrutas: Palangos gintaro muziejus, Pajūrio regioninio parko lankytojų centro ekspozicija, ekskursija pajūriu gintaro gaudymo tema, gintaro apdirbimo edukacija.

Apranga: patogi, vėjo neperpučiama.

Į kainą įskaičiuota: gido paslaugos

Papildomi įkainiai: gintaro muziejaus lankymas su ekskursija, lankytojų centro bilietas, gintaro gaudymo gido ekskursija, Pajūrio regioninio parko ekspozicija, gintaro apdirbimo edukacija su pasigamintu papuošalu.

Kaina:

10 žm. grupė – nuo 15 €/asm.

20 žm. grupė – nuo 13 €/asm.

30 žm. grupė – nuo 11 €/asm.

40 žm. grupė – nuo 9 €/asm.

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Gintaro kelio pėdsakais”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!