Edukacinė pramoginė programa „Žuvies kelias“

Produkto šiuo metu neturime.

Aprašymas

Edukacinė pramoginė programa „Žuvies kelias“ kviečia į unikalią Lietuvos pamario gyvenvietę Dreverną, kur gamta sukūrė palankias sąlygas gyvenimui ir žvejybos verslui. Čia susipažinsite su žvejybos Kuršių mariose istorija, tradicijomis, žvejų gyvenimo būdu ir laivadirbyste.

Atvykus į laivadirbio Jono Gižo (1867-07-05 – 1940-01-31) etnografinę sodybą, „Žvejytės“ jums pristatys krašto folkloro programą „Į žvejus eisiu“. 

Muziejuje susipažinsite su interaktyvia istorine ekspozicija apie Pamario krašto istoriją ir kultūrą, J. Gižo asmenybe ir laivadirbio amatu. Viena ekspozicijos dalių skirta Kuršių marių laivų statybai, kur apsilankysite improvizuotose J. Gižo dirbtuvėse ir atversite garsiojo pamario laivadirbio įrankių skrynią. Sužinosite, kad žvejyba ir laivadirbystė tarpusavyje labai susiję. Nors minutėlei pasijusite žveju tyrinėdami žūklės schemą, apžiūrinėdami kokios, kur ir kokiais būdais Kuršių mariose buvo gaudomos žuvys. Ką reiškė pamario laivadirbių pagamintos puošnios vėtrungės ant laivų stiebų.

Sodybos kiemelyje ragausite unikalią dreverniškių žuvienę, skanausite Mažosios Lietuvos desertą – „gliumzinį“ pyragą, „kafiją“. Pasijusite tikrais šišioniškiais! Degustuosite vietinio vyndario „MEMEL wine“ vyno. Po to pristatysime, kaip auginami afrikiniai šamai.

Keliausite į Drevernos mažųjų laivų uostą. Iš apžvalgos bokšto (15 m) apžvelgsite į Drevernos apylinkes, Naglių gamtinį rezervatą taip, kaip kadais čia žvelgė milžinai.

Plauksite 2 val. senoviniu buriniu laivu – reisine „Dreverna“ po Kuršių marias. Nuostabūs, užburiantys Pamario karšto vaizdai.

Programos trukmė: 4-5 val.

Grupėms: iki 30 žmonių.

Programos trukmė: priklauso nuo dalyvių pageidavimų.

Reikalinga išankstinė registracija.

Edukacinę programą galima derinti su pažintine – pramogine ekskursija laivu. Galime pasiūlyti pilną programos paketą: edukacinė programa „Žuvies kelias“, ekskursija laivu pasirinktu maršrutu, vakarienė (žvejiško kulinarinio paveldo degustacija) ir nakvynė.

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Edukacinė pramoginė programa „Žuvies kelias“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!