Sovietinių represijų inscenizacijos

Aprašymas

Pažintinė – istorinė edukacinė pamoka „Sovietinių represijų inscenizacijos“. Jas galima užsakyti tik šiltuoju metų laiku (nuo balandžio mėnesio iki spalio). 

1 variantas.

Užsiėmimo metu apžvelgiamas laikotarpis nuo 1939 m. iki 1955 m. ir pristatoma šiuo laikotarpiu Macikų kaime Vokietijos įkurta karo belaisvių stovykla antihitlerinės koalicijos nariams, kuri, bėgant laikui keitė savo paskirtį nuo karo belaisvių stovyklos iki GULAGO (1. 1939-1944 m. „Stalag Luft 6“ laikotarpis. (Vokietijos laikotarpis), 2. 1944-1948 m. Sovietinio lagerio Nr. 184 laikotarpis, 3. 1948-1955 m. GULAGO Šilutės (Macikų) skyriaus Nr. 3 laikotarpis). Įgytų žinių įtvirtinimui dalyviams bus pateikiamos užduotys: žemesniųjų klasių moksleiviai spręs kryžiažodį (parengtame kryžiažodyje surasti žemiau nurodytus žodžius ir juos išbraukti), vyresnieji lankytojai atsakinės į klausimus (kryžiažodyje bus pateikiami klausimai susiję su lagerio istorija).

Edukacijos trukmė: apie 1 val.

2 ir 3 variantai.

Užsiėmimo metu apžvelgiamas istorinis laikotarpis nuo 1939 m. iki 1955 m. ir pristatoma šiuo laikotarpiu Macikų kaime Vokietijos įkurta karo belaisvių stovykla antihitlerinės koalicijos nariams, kuri, bėgant laikui keitė savo paskirtį nuo karo belaisvių stovyklos iki sovietinio lagerio/GULAGO. Užsiėmimas vyksta autentiškame Macikų lagerio karceryje, todėl tai suteikia galimybę ne tik pažinti istoriją, bet ir tam tikrą jos dalį pamatyti gyvai. Edukacinėje pamokoje bus pasitelkiamas ne tik įprastas pamokose pasakojimo metodas, bei naudojama multimedija, bet ir rengiamos inscenizacijos, kurios pagyvins mokymo procesą. Inscenizacijų metu pristatomos kalinimo lageryje sąlygos, sovietinis kratos ir tardymo procesas (tardymo proceso metu užvedama kalinio kortelė, kuri edukacinės pamokos pabaigoje įteikiama dalyviams kaip prisiminimas). Užsiėmimo pabaigoje dalyviams pateikiamas kasdieninis kalinio maisto davinys (duona ir vanduo).

3 varianto edukacinę pamoką galima užsakyti tik penktadienio arba šeštadienio naktį. Pradžia 20 val. – 21 val.

Užsiėmimų trukmė – 2-3 val.

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sovietinių represijų inscenizacijos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!