Pasiūlymas keliaujantiems autobusu po Dzūkiją

Aprašymas

Keliauti, po dar neatrastą Dzūkiją, galima visais metų laikais.

Kviečiame pažinti Dzūkijos nacionalinio parko populiariausius lankytinus objektus — pažintinį taką Čepkeliuose, Ūlos akies versmę ir Zervynų etnografinį kaimą.

Prieš prasidedant išvykai, susitinkate su kelionės vadovu prie Marcinkonių lankytojų centro, kur visi galėsite apžiūrėti naują Dzūkijos nacionalinio parko ekspoziciją. Vėliau pasivaikščiosime Čepkelių gamtinio rezervato pažintiniu taku, vyksime prie lietuviškojo šalto geizerio — versmės Ūlos akis ir apsilankysime, viename iš gražiausių Lietuvos etnografinių kaimų — Zervynuose. Esant pageidavimui galima užsisakyti tradicinius Dzūkiškus pietus.

Valgių degustacijų metu, kurios vyksta pagal metų laikus, valgome tai, ką dzūkai užsiaugindavo arba rasdavo miške. Pavasarinės degustacijos metu ragaujama dilgėlių ir rūgštynių sriubą, „grucė” (perlinių kruopų košė su „šmarškom“). Desertui patiekiama grikinė babka su žolių arbata.

Per vasarinę degustaciją galima skanauti voveraičių sriubą, „chaladnyką” (kefyras, švieži agurkai, svogūnų laiškai ir krapai) su virtomis bulvėmis ir sūdytus lašinukus su raugintais agurkais. Desertui — grikinė babka su žolių arbata.

Rudeninė – burokų sriuba, bulvinė banda su spirgučių arba grybų padažu. Dar gali būti patiekiama ir su „daryciniu“. Desertui siūloma grikinė babka su žolių arbata. Grikinės babkos edukacijos dideliems ir mažiems (kartu maišome, kepame ir ragaujame).

Esant poreikiui, galima nakvynė viešbutyje arba gamtos mokykloje Marcinkonyse.

Ekskursijos programą galime derinti pagal Jūsų pageidavimus.

Už papildomą mokestį yra galimybė įtraukti etnografinio muziejaus lankymą, žvakių liejimą, drevinės bitininkystės ekspoziciją, kulinarinio paveldo degustavimą, pamoką gamtos mokykloje, žygius dviračiais, baidarėmis, irklentėmis.

Kelionės trukmė: 4-6 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota: gido paslaugos, Dzūkijos nacionalinio parko lankytojo bilietas.

Apranga: patogi, pritaikyta vaikščioti po gamtą, priemonės nuo uodų.

Kaina: nuo 20 Eur

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pasiūlymas keliaujantiems autobusu po Dzūkiją”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!