Palik kūrybinę žymę ateičiai Mylėkime gamtą taip, kaip ji myli mus

Produkto šiuo metu neturime.

Aprašymas

Lankydamiesi Mažojoje Lietuvoje aplankykite unikalų Mingės kaimą ir čia esančią etnografinę kaimo turizmo sodybą „Ėvė“, kur kviečiame pasinerti į pažintinę-kūrybinę edukaciją „Žymės“. Edukacijos skirtos vaikeliams, tėveliams ir jų seneliams. Sodyboje išvysite jau pagamintus kūrinius, kurių atsiradimą įkvėpė autentiška sodybos aplinka. Edukatorius yra dailės mokytojas-ekspertas.

Pažintinė kūrybinė edukacija „Žymės žemėj“ (žymė – ženklas, pėdsakas, požymis, parašas, laiškas į ateitį). Žaidimo, saviraiškos, kūrybos pagalba skatinti žmogų domėtis aplinkiniu pasauliu, pažinti ir pamilti gamtą, rūpintis gyvenamosios aplinkos apsauga. Sukurti ir palikti savą meninę žymę ateičiai. Edukacija skirstoma į dvi dalis: teorinę ir praktinę.

Teorinio užsiėmimo metu susipažinsite su Mažosios Lietuvos istorija, kultūros ženklais, senosios buities gamtiniais ypatumais. Nemuno deltos regioninio parko pievų augalai, senoji buitis, Minijos žuvys – viskas tiks kuriant estetišką kompoziciją, meninį objektą „Žymė žemėje“ ateičiai.

Praktinio užsiėmimo metu pasiruošę molio plokštelę, įvertinę naujas žinias, pamatę pavyzdžius, dalyviai renkasi objektus savo ženklui kurti. Daiktai komponuojami molio plokštelėje ir įspaudžiami. Atspaudas – meno kūrinėlis „Žymė žemėje“ dedamas į dėžutę džiūti ir iškeliauja su kūrėju-menininku. 

Edukacija turi tęstinumą: darbų glazūravimas ir degimas.

Edukacijos trukmė ir kainos: 

Grupei iki 10 žmonių / 45-60 min / 70€

Grupei iki 20 žmonių / 60-90 min / 7€/žmogui

Grupei iki 30 žmonių / 90-120 min / 6€/žmogui

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Palik kūrybinę žymę ateičiai Mylėkime gamtą taip, kaip ji myli mus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios pramogos

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!